Ідеальний відбір корму
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

Броузер ДРЮ ЛАК ФЛ

БРОУЗЕР ДРЮ ЛАК ФЛ - рідкий вітамінно-мінеральний премікс  для корів у перед- та післяотельний період виробництва німецької фірми АРХОФФ ГмбХ, ексклюзивним представником в Україні  є ТОВ «Ефективні системи у тваринництві».

Механізм дії:

 Як відомо, хвора на кетоз корова має на 2000 літрів меншу продуктивність (або приносить збиток до 16000 грн!).  В  Україні корова, яка захворює на кетоз, але ще не має клінічних ознак хвороби залишається поза увагою лікарів та зоотехніків. У більшості українських молочних стад на 3-6 день лактації третина корів не реагують на свіжо розданий корм, тобто мають поганий апетит (незаповнена ліва голодна ямка). Ці корови  не реагують або мляво реагують на свіжо розданий корм, але вони ще не є хворими із точки зору ветлікарів, якщо у них невисокі кетонові тіла (менше 1). Ці тварини залишаються поза увагою ветлікаря та зоотехніка. Проте це єдиний час (один-два дні) для швидкого, ефективного та недорогого зупинення захворювання цих корів на кетоз. Бо коли корови ще день-два так мало їстимуть корм, вони захворіють на кетоз, що буде видно по відсутності апетиту, інтенсивному схудненню та високих кетонових тілах (треба міряти їх рівень у крові при підозрі та системно на 5,7 та 9 дні лактації) та кетозно-ацидозній лактаційній кривій. Пізніше кетозні корови захворюють масово на ендометрити, мастити та мають проблеми із заплідненням.

Таким чином, ввівши систему щоденного ранкового спостереження ветлікарем за апетитом корів під час годівлі у родильному відділенні, ті ж самі ветлікарі в 5-10 разів зменшать та полегшать свою роботу, бо ті корови, які не їдять корм, із них більшість не захворіє на кетоз із вищеперерахованими наслідками. Під час роздачі корму варто у роділці поспостерігати із спеціалістами за коровами, які не їдять корм, намітити їх і спеціальним пістолетом-дозатором задати їм через ротову порожнину 300-400 грамів (1-1,5 пістолета) Броузер Дрю Лак ФЛ 1-2 днів підряд та одночасно міряємо рівень кетонових тіл згідно інструкції. Зазвичай, більшість корів через кілька годин починають їсти, перестають худнути, кетоз не розвивається і замкнуте коло захворювання на кетоз переривається. Важливо також звертати увагу на сам раціон, якість основного корму, вентиляцію – ті фактори, які також значно впливають на прийом корму.
Це продукт,  який не має аналогів не тільки в Україні, а й у Німеччині.

Переваги:

Цей продукт - «карета швидкої допомоги» для проблемних корів. Він розроблений на пересіченні годівлі і лікування корів, аналогів йому у світі немає. Ефективно попереджає на ранніх стадіях у корів кетоз ще до початку захворювання. Введення перорально спеціальним пістолетом-дозатором чи за допомогою зонда знижує рівень кетонових тіл та підвищує апетит у корів. Високий прийом корму зберігає печінку від жирової дистрофії (яка, як відомо, не відновлюється) та  сприяє росту молочної продуктивності. Хвора корова за рахунок зниження продуктивності приносить до 16 000 грн чистого збитку без затрат на лікування, які складають більше 1000 грн/на голову. Запровадивши транзитний період по нашому концепту в комбінації із індивідуальним підходом із Броузер Дрю Лак Фл, можна у більшості випадків обмежитися одним – двома введеннями Броузер Дрю Лак ФЛ, що коштує в десятки разів дешевше ніж існуючі системи лікування, які в більшості малоефективні.

Жоден ветлікар та зоотехнік не буде проти його запровадженню.

Дозування:

300-500 г /голову/ добу.
РПІ (Рівень повернення інвестицій)  1: 10-40.