Завод, який працює самостійно
Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Ідеальний відбір корму
Роботизація ферм України
Годівля високопродуктивних корів

  • +38 (0532) 65-65-67

Броузер Клоз Ап 30

«БроузерКлозАп 30», вітамінно-мінеральний премікс для сухостійних корів (великої рогатої худоби) по концепції «ORGANIK»

Властивості:

Вітамінно-мінеральний премікс має сукупні фармакологічні властивості окремих компонентів (вітамінів, мікроелементів, макроелементів, аніонних солей у спецформі), які сприяють нормалізації обміну речовин в організмі, позитивно впливають на продуктивність і збереження поголів’я корів завдяки вмісту натурального вітаміну Е, вітаміну К3, вітаміну С, комплексу органічних мікроелементів, бета-каротину та пробіотичним дріжджам.

Дозування:

Використовувати з розрахунку 0,8-1,2 кг для корови в день за 21-14 днів до отелу.

Переваги:

ЗгодовуютьБроузерКлозАп 30 пізньому сухостою (починаючи від трьох тижнів до отелу). За рахунок згодовуванняу цей періодможна вплинути на підняття продуктивності від 3 до 5 л, інколи до 8 л молока на 21 день лактації при одночасному значному покращенні здоров’я (легші отели, зменшення затримання плаценти та кількості ендометритів, маститів, (також кетозів, коли використовується в комбінації з БроузерДрю Лак ФЛ). При цьому часто кормова вартість виробленого молока зменшується від 10 до 30%. Ця добавка не має аналогів в Україні та Європі.

Механізм дії:

Профілактика молочної лихоманки (парезу) за рахунок забезпечення оптимальної концентрації кальцію і магнію у крові для забезпечення нервово-м’язової функції. Підвищує активність та споживання сухої речовини, і, як наслідок, профілактує такі вторинні захворювання як кетоз, зміщення сичуга, затримка плаценти, метрит і мастит.В результаті здорові корови після отелу оптимально стартують у лактації, це зменшує витрати на ветеринарні заходи та піднімає молочну продуктивність на 2-5 л. на голову за добу. В перші три місяці лактації та на 100 тис./мл зменшена кількість соматичних клітин.

Рівень повернення інвестицій

(РПІ) = 1:3-5. 1 гривня, інвестована у КлозАп 30 дає 3-5 гривень додатково чистого прибутку