Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Ідеальний відбір корму
Годівля високопродуктивних корів
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Полегшіть процес випоювання телят

  • +38 (0532) 65-65-67

Відгуки

Нечипор П.М. - керівник молочної ферми «Даноша»

Нечипор П.М. - керівник молочної ферми «Даноша»
«Фірма «Даноша» почала розвивати молочне скотарство із побудови молочної ферми та імпорту нетелей з Європи. Проте, минулого року через низькі ціни на молоко собівартість молока була порівнянно високою, і наш європейський консультант з годівлі порадив нам згодовувати кормову сечовину «Румісан», це знизило вартість раціону, і покращило продуктивність тварин».

Костянтин Колій, головний технолог «Агросервіс ЛТД»

Костянтин Колій, головний технолог  «Агросервіс ЛТД»
Харківська обл, Чугуєвський р-н.
Отримуючи консалтингову підтримку від ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» впроваджуємо нову технологію годівлі корів, мета якої мати високий рівень здоров'я та високу рентабельність стада при високих добових надоях.

Кріс Франкен, керівник молочної ферми СТОВ "Ломовате"

Кріс Франкен, керівник молочної ферми СТОВ "Ломовате"
с.Сугуївка, Черкаської обл.
Мы несколько лет подряд заготавливаем очень качественный по европейским нормам кукурузный силос и люцерновый сенаж. Этому способствуют не только наши гибридные сорта кукурузы EURALIS, но и качественный немецкий консервант БРОУЗЕР Силаже П, который нам поставляет ООО «Эффективные системы в животноводстве», ТМ «Доктор Чуб». Доим на корову уже 9500 л молока экстра-класса, в стаде 66% коров стельные, себестоимость молока невысокая, крепкое здоровье коров – что еще нужно?!

Собченко О. В. – головний технолог ТОВ «ім. Шевченка»

Собченко О. В.  – головний технолог ТОВ «ім. Шевченка»
с. Москаленки, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл..
Нашу ферму більше двох років супроводжує команда консультантів-професіоналів ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» ТМ «Доктор Чуб». Як результат - маємо силос та люцерновий сінаж не гірший від кращого німецького. Доємо близько 25 л молока на прив’язі, причому це молоко із невисокою кормовою вартістю, завдячуючі ще й тому, що ми тривалий час згодовуємо німецьку кормову сечовину «Румісан», як це роблять на більшості ферм в інших країнах. І найголовніше – маємо високий рівень здоров’я корів!

Скляр Л.А. зоотехнік "Агросервіс ЛТД"

Скляр Л.А. зоотехнік "Агросервіс ЛТД"
"Приобрели уже второй шаттл Урбан на 250 л. с функцией пастеризации и даже самоходный, чтобы на нем работал один человек. Шаттл нужен, чтобы пастеризовать молоко (при температуре +63 градуса так называемая бережливая для иммуноглобулинов температура) для кормления телят в клетках перед переводом их на роботизированные автопоилки Урбан. Работает шаттл отлично, нареканий никаких нет!"

Олексій Казанцев, механізатор ПСП «Вільшанське»

Олексій Казанцев, механізатор ПСП «Вільшанське»
Раніше підгортав корм вручну лопатою  у двох сараях з 8 ранку до десятої. Зараз, використовуючи міні-трактор Вестерманн із шнековим підгортачем, підгортання займає 15 хвилин, в інший час встигаю  зробити безліч робіт по фермі!  Та особливість, що можна працювати на Вестермані без водійського посвідчення, І витрати бензину всього 1 л/ годину просто вражають!!! Без ніяких змін раціону кожна корова почала на 1,25 л давати більше молока, бо тварини почали більше їсти корму, і це - найголовніше для нас! Ми порахували термін окупності міні-трактора становив 2 місяці.

Сергій Логвиненко, директор з продажу (Східна, Південна Україна) в компанії "Pottinger"

Сергій Логвиненко, директор з продажу (Східна, Південна Україна) в компанії "Pottinger"
«Ми часто возимо на екскурсію українських виробників молока  в Австрію переймати їхній досвід кормовиробництва і на багатьох австрійських фермах бачили шнекові роботи-підгортачі «Батлєр Гольд». Один фермер навіть сказав, що після його встановлення кожна його корова збільшила надій на 2 літри! Однозначно, майбутній розвиток наших вітчизняних ферм полягає в їхній роботизації та автоматизації!»