• +38 (0532) 65-65-67

Відгуки

Нечипор П.М. - керівник молочної ферми «Даноша»

Нечипор П.М. - керівник молочної ферми «Даноша»

«Фірма «Даноша» почала розвивати молочне скотарство із побудови молочної ферми та імпорту нетелей з Європи. Проте, минулого року через низькі ціни на молоко собівартість молока була порівнянно високою, і наш європейський консультант з годівлі порадив нам згодовувати кормову сечовину «Румісан», це знизило вартість раціону, і покращило продуктивність тварин».
Костянтин Колій, головний технолог  «Агросервіс ЛТД»

Костянтин Колій, головний технолог «Агросервіс ЛТД»

Харківська обл, Чугуєвський р-н.
Отримуючи консалтингову підтримку від ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» впроваджуємо нову технологію годівлі корів, мета якої мати високий рівень здоров'я та високу рентабельність стада при високих добових надоях.
Кріс Франкен, керівник молочної ферми СТОВ "Ломовате"

Кріс Франкен, керівник молочної ферми СТОВ "Ломовате"

с.Сугуївка, Черкаської обл.
Мы несколько лет подряд заготавливаем очень качественный по европейским нормам кукурузный силос и люцерновый сенаж. Этому способствуют не только наши гибридные сорта кукурузы EURALIS, но и качественный немецкий консервант БРОУЗЕР Силаже П, который нам поставляет ООО «Эффективные системы в животноводстве», ТМ «Доктор Чуб». Доим на корову уже 9500 л молока экстра-класса, в стаде 66% коров стельные, себестоимость молока невысокая, крепкое здоровье коров – что еще нужно?!
Собченко О. В.  – головний технолог ТОВ «ім. Шевченка»

Собченко О. В. – головний технолог ТОВ «ім. Шевченка»

с. Москаленки, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл..
Нашу ферму більше двох років супроводжує команда консультантів-професіоналів ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» ТМ «Доктор Чуб». Як результат - маємо силос та люцерновий сінаж не гірший від кращого німецького. Доємо близько 25 л молока на прив’язі, причому це молоко із невисокою кормовою вартістю, завдячуючі ще й тому, що ми тривалий час згодовуємо німецьку кормову сечовину «Румісан», як це роблять на більшості ферм в інших країнах. І найголовніше – маємо високий рівень здоров’я корів!