Роботизація ферм України
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Полегшіть процес випоювання телят

  • +38 (0532) 65-65-67

Броузер ХХЛ Л50

Властивості:

Вітамінно-мінеральний преміксний бленд, виробництво – Німеччина, фірма Архофф ГмбХ. Кремовий порошок, містить надзвичайно високу кількість вітамінів (вітаміну Е 22 000 мг/кг,вітаміни С, Д3, А), мікроелементів, із них чотири в органічній формі. У склад входить пробіотик Ландхойзер Про у  високій концентрації для запобігання ацидозу та кращого продукування  пропіонової кислоти у рубці, яка є джерелом енергії (замість молочної). Витяжка із лікарських рослин, анісова олія і т.д. Розроблений як кормова добавка для високопродуктивних корів із продуктивністю 10 тис. л молока, які мають проблеми із відтворенням.

Дозування:

20-80 г /голову/добу в залежності від продуктивності та здоров'я тварин.

Механізм дії:

Підвищує прийом корму за рахунок кращої роботи рубця, а саме більшому рівню перетравлення клітковини, кращому розщепленню крохмалю та більшому рівню синтезу мікробного протеїну, висока концентрація вітамінів, біотин та 4 мікроелементи в органічній формі значно покращують рівень запліднення та здоровя корів і сприяють народженню здорових телят за рахунок кращої якості молозива та проходження органічного селену крізь плацентарний бар’єр до ембріонів.

Переваги:

Рекомендуємо згодовувати Броузер ХХЛ  Л50 ПРО  для сухостою 2, новотільних (тобто транзитний період), пізніше дійному стаду та молодняку. За рахунок застосування в транзитний період, можна вплинути на зростання продуктивності  від 3 до 5 л, інколи до 8 л молока на 21 день лактації при одночасному значному покращенні здоров’я (легші отели, зменшення затримання плаценти та кількості ендометритів, маститів, (також кетозів, коли використовується в комбінації з БроузерДрю Лак ФЛ). При цьому часто кормова вартість виробленого молока зменшується від  10 до 30%. Ця добавка не має аналогів в Україні.

Рівень повернення інвестицій:

Рівень повернення інвестицій (РПІ) = 1 : 3-5 за рахунок зменшення витрат на лікування, зниження рівня вибракування корів, збільшення продуктивності на 3-5 л в середньому, при цьому  +1 л на початку лактації додає 250 л протягом усієї лактації або 750-1250 л, або від 6-ти до 10-ти тис. грн. додаткового чистого доходу від корови в рік, тобто на 10-20% підвищує рентабельність виробленого молока!