Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Полегшіть процес випоювання телят
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Ефективна годівля від А до Я

Як відомо, висока молочна продуктивність залежить від багатьох чинників. Команда спеціалістів ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» допомагає своїм клієнтам вийти на новий рівень розвитку і зробити тваринництво прибутковим, і серед наших клієнтів є багато господарств, які вже стали прикладом успішного господарювання.

Нажаль, ще у більшості сільськогосподарських підприємств України основною перепоною на шляху до ефективного розвитку є відсутність управління годівлею. Тому 22 серпня 2014 року на базі ТОВ «ЕСТ» у м. Полтава пройшов навчальний семінар на тему: «Ефективне управління блоком годівлі від А до Я».

На семінар завітали представники 24 аграрних господарств з різних областей України, в тому числі спеціалісти великих холдингів, щоб навчитися новому та обмінятися досвідом.

Відкривав семінар Чуб Олег Анатолійович, який у своїй презентації та подальшій дискусії з колегами висвітив наступні питання:

Реальний стан речей щодо здоров’я та продуктивності корів на сьогодні Аналіз проблеми «низька молочна продуктивність» Управління блоком годівлі Практичні приклади споживання корму Управління персоналом

Історією успіху з учасниками семінару поділився директор ТОВ «Скіф» Бовдир Олексій Васильович. Він розповів, як за 6 місяців тільки за рахунок управління годівлею та покращенням елементами комфорту в господарстві вийшли на середню продуктивність 34 літри до 200 дня лактації. Головний зоотехнік ТОВ «Астарта Київ» Володимир Гробець поділився досвідом, як за кордоном на прив'язному утриманні отримують надої до 12000 кг.

Про методи заготівлі кормів для досягнення рекордних показників – 1750 тон силосу за день від одного комбайна! – розказував головний зоотехнік відомого аграрного холдингу ТОВ «Агрейн Менеджмент» Гудзь Юрій Олексійович. Він впевнений, що подальше застосування новітніх технологій, додержання рекомендацій консультантів ТОВ "ЕСТ" та використання внутрішніх ресурсів дадуть можливість закладати високоенергетичні корми та зменшувати витрати на виробництво молочної продукції, зберігаючи при цьому здоров’я поголів’я.

Про першу в Україні автонапувалку «Паула» від німецької фірми Урбан для вирощування телят, яку встановили та запустили в ДП ДГ «ім.Декабристів» розповіла менеджер ТОВ «ЕСТ» Юлія Слабко. Цю подію на сторінках нашого сайту ми висвітлювали в статті "Європейський вектор вирощування телят досягнув України". Це унікальне обладнання для вирощування телят за короткий період часу показало вражаючі результати: середньодобові прирости у телят сягнули більше ніж 1 кг!

Якісний сінаж – основа високої продуктивності та здоров’я молочного поголів’я. З біологічним консервантом Броузер Р від німецької фірми «Архофф ГмбХ» та при дотриманні рекомендованої консультантами ТОВ «ЕСТ» технології заготівлі наші клієнти (ТОВ «Ланна Агро») отримали бездоганний люцерновий сінаж! До того ж, нещодавно господарство придбало інноваційну техніку для заготівлі силоса - розподілювач силосної маси RECK Jumbo II. Ознайомитись з технологією заготівлі силоса в порівнянні з традиційною можна тут: RECK Jumbo II.

Обговорили на семінарі також альтернативні методи сушіння зерна. Все більшого поширення набуває консервування зерна органічними кислотами, про переваги та засоби для консервації розповів Чуб О.А.

Зустріч вийшла плідною та продуктивною, поступово з навчання перетворившись на тепле коло однодумців, які не зважаючи на важкі для держави часи продовжують віддано займатися улюбленою справою – відроджують галузь тваринництва.