Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Ідеальний відбір корму
Годівля високопродуктивних корів

  • +38 (0532) 65-65-67

Клекс К1 ДРІНК

КЛЕКС К1 ДРІНК – рідкий премікс для ВРХ (також можна згодовувати для свиней та  птиці) виробництва німецької фірми АРХОФФ ГмбХ, який  не має аналогів в Україні по своєму ефекту та особливістю складу.

Властивості:

Рідина темно-коричневого кольору з приємним запахом. Рівень кислотності  рН 2,4, але продукт є   некорозивним. Складається із п’яти органічних кислот, бетаїну та палатінози.

Механізм дії:

Містить органічні кислоти, бетаїн  та палатінозу, які одночасно покращують як стабільність корму, так і ферментацію його у рубці. Це сприяє більшому ступеню розщеплення поживних речовин, особливо клітковини та крохмалю, що позитивно впливає на забезпечення енергією корів особливо в транзитний період та в період високої продуктивності. У період літніх спек чи при наявності нестабільного основного корму (коли на кормовому столі самозігрівається силос та сінаж) допомагає згодовувати корм на кормовому столі один раз на три дні, що має великі переваги, так як корови більше їдять (+0,5-1,5 кг СР) кормової суміші та менше сортують її (видно по однорідності гною).

Переваги:

Підвищує споживання СР особливо у транзитний період за рахунок більшого доступу до корму та покращення смакових якостей корму та підвищення стійкості кормосуміші до самозігрівання (знижує рівень кислотності рН, що попереджає його самозігрівання); підвищує  прийом корму на 0,5 – 1,5 кг  СР, зменшує кетози, ацидози, підвищує молочну продуктивність на 0,5 – 2,5 л молока на корову на добу при правильному його застосуванні як інструмент управління при годівлі тразитного періоду.

РПІ = 1:1,5 - 4