Роботизація ферм України
Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Консервування та гігієна кормів

Високоефективне виробництво молока - це заготівля кормів у всіх природно-економічних умовах, при мінімальних затратах праці і матеріальних засобів зі збереженням їх фізіологічно корисних властивостей. Готові, економічно обґрунтовані, технології силосування дають змогу заготовити і зберегти високоякісний силос та сінаж.

Проблема збільшення виробництва кормів у різних природно-економічних умовах країни вирішується по-різному. Проте для всіх зон найважливіше значення має застосування таких способів заготівлі і зберігання кормів, за яких забезпечується найбільш повне збереження їх фізіологічно корисних властивостей при мінімальних затратах праці і матеріальних засобів.З цієї точки зору економічно вигідним є силосування. При цьому способі заготівлі найкраще зберігається вітамінна цінність силосованих рослин.

Проте інтенсифікація тваринництва, підвищення продуктивності худоби і збільшення її кількості потребують ще більшого обсягу заготівлі повноцінного силосу. Особливу увагу слід приділяти його якості, тому що при порушеннях технологічного процесу і недостатньому врахуванні особливостей силосної сировини якість силосу буває незадовільною.Багато відео на цю тему на нашому каналі Ютуб: https://www.youtube.com


Силосуючий засіб "БРОУЗЕР СІЛАЖЕ П" ТМ "Ahrhoff"

Силосуючий засіб "БРОУЗЕР  СІЛАЖЕ П" ТМ "Ahrhoff"
БРОУЗЕР® СІЛАЖЕ П - це нова генерація біологічних силосуючих засобів для заготівлі корнажу, силоса, сінажа, який містить комбінацію штамів бактерій, що покращують якість силосу. Вони оптимально збалансовані, гарантують швидкий і інтенсивний процес ферментації.
Відгук Констянтина Колія головного технолога "Агросервіс" ЛТД

Технологія укривання кормів

Технологія укривання кормів
Технологія укриття силосу та сінажу полягає у застосуванню декількох видів плівки, захисних сіток та притискних мішків для ізоляції заготовленого корму від дії повітря та його збереженню з мінімальними втратами по якості.