Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України
Ідеальний відбір корму
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів

  • +38 (0532) 65-65-67

Костянтин Колій, головний технолог «Агросервіс ЛТД»

Ми добудовуємо нашу ферму із безприв’язною системою утримання на 1200  корів , запроваджуємо кілька новинок за концепцією  комплексного супроводу від команди консультантів ТОВ «Ефективні системи у тваринництві», ТМ « Доктор Чуб», а саме:
засилосували якісний силос та сінаж, запустили найбільший в Україні телятник із роботом-автонапувалкою «Альма» на 120 голів та ще начерзі навесні буде запуск другої автонапувалки «Альма Про» із тачпадом, також на 120 телят, бо хочемо заробляти в майбутньому кошти не тільки від продажу молока, а й від ремонтного молодняку.

За сучасною технологією запускаємо приготування кукурудзяної пасти за допомогою австрійських навісних дробарок Gruber PROFI 600. Ми проводили дослідження, яке виявило, що мінімум 25-35% кукурудзяного корнажу проходить транзитом через кишківник тварин, а ми його годуємо    по 7 кг на голову. Все це нам поставило ТОВ «Ефективні системи у тваринництві», ТМ «Доктор Чуб».

Отримуючи консалтингову підтримку від ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» впроваджуємо нову технологію годівлі корів, мета якої – мати високий рівень здоров'я корів та високу рентабельність стада при високих добових надоях.