Ідеальний відбір корму
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно

  • +38 (0532) 65-65-67

Лак Турбо Вітамінно-мінеральний премікс для ВРХ

Властивості:

Порошок кремового кольору та специфічного запаху, містить макро- та мікроелементи, вітаміни, небілкову азотну сполуку (німецьку кормову сечовинуРумісан ) в кількості 50%.

Механізм дії:

Одночасно вирішує декілька задач – забезпечує організм макро- та мікроелементами, вітамінами, та одночасно містить джерело для утворення мікробного протеїну. Мікроелементи цинк та селен є в органічній формі, що підвищує їхній рівень засвоюваності до 90% замість 10-20% в неорганічних формах. Ці два мікроелементи покращують рівень імунного захисту проти захворювання корів на мастити та покращують рівень відтворення. Як відомо, амінокислотний склад відповідає амінокислотам у складі молока, тому чим більше мікробного протеїну буде у тонкому відділі кишківника, тим вища буде молочна продуктивність.

Переваги:

Покращує стан здоров’я тварин завдяки балансуванню раціонами макро- та мікроелементами, в т.ч. в органічній формі, вітамінів, антиоксидантів та пробіотика Sacharomyces cerevisiae, який покращує перетравлення клітковини. Паралельно забезпечує організм жуйних тварин білком, який є основним лімітуючим фактором продуктивності виробництва молока та добових приростів. Згодовуємо по 100-200 грамів дійним коровам, (для сухостою 2 не даємо!) бикам на відгодівлі та ремонтному молодняку ВРХ віком від шести місяців по 80 грамів шляхом мінімум трьохразової роздачі комбікорму або найкраще комбікорм роздавати через кормоміксер для рівномірного розмішування добавки. Летальна доза для дорослого поголів’я ВРХ складає 1000 грамів одночасного прийому Лак Турбо. 100 г Лак Турбо містить білка, якого достатньо для утворення 1-1,5 літра молока.

Дозування:

50 - 200 г/голову/добу
РПІ = 1:2 – 2,5