Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Завод, який працює самостійно
Полегшіть процес випоювання телят
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

МілкіСтар

Вітамінно-мінеральний премікс «МілкіСтар» - розроблений для високопродуктивних корів, які мають проблеми з відвторенням та молодняку ВРХ.

Властивості:

Кремовий порошок, містить вітаміни, макроелементи, мікроелементи,  в т.ч. марганець, цинк та органічний селен у високій концентрації (до 50%). Виробляється в Україні на сучасному обладнанні під торговою маркою Доктор Чуб по нашій ексклюзивній рецептурі. Містить високу концентрацію  вітаміну Е, оптимальний вміст органічних мікроелементів; дозволить зберегти здоров’я корови, підвищити засвоювання корму та резистентність до хвороб. Оптимальний рівень сірки та пробіотику  «Ландхойзер Про» дозволять підвищити синтез мікробного протеїну  в рубці, забезпечити кращу перетравність клітковини та засвоєння азоту, підвищити рівень синтезу сірковмісних амінокислот, збільшити  жир в молоці. Відомо, що до 90% субклінічних маститів спостерігається в період сухостою, тому згодовуванням добавки із органічним селеном є протимаститним заходом, який підвищує опірність молочної залози до запальних процесів у вимені.

Механізм дії:

Покращує забезпечення організму макро- та мікроелементами, вітамінами за рахунок кращого перетравлення клітковини, що збільшує баланс енергії  і мінімізує захворювання тварин. Ідеальний премікс для періоду сухостою,  дійних корів та молодняка ВРХ.

Дозування:

100-150 г/голову/добу,

Переваги:

За рахунок кращого забезпечення організму макро та мікроелементами, вітамінами підвищується резистентність корів та молодняку, що покращує рівень здоров’я та продуктивності. За рахунок високого вмісту органічного селену, профілактується захворювання на мастит, покращується якість молозива та якість здоров’я новонароджених телят завдяки проходженню органічного селену крізь плацентарний бар’єр, інші мікроелементи в органічній формі покращують рівень запліднювальної здатності корів та знижують захворювання корів на субклінічний мастит.

РПІ (Рівень повернення інвестицій) = 1: 1,5 -2