Ідеальний відбір корму
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

Техніка для випоювання телят Urban

Молочний шаттл Urban з функцією пастеризації

Молочний шаттл Urban з функцією пастеризації
Молочний шаттл автоматизує процес приготування та транспортування молочної суміші до телят. Використовуючи дане обладнання, ви зможете швидко, точно та комфортно забезпечити телят молочною сумішшю як при індивідуальному, так і при груповому утриманні. Шаттл має унікальні функції, які направлені на максимальне полегшення ручної праці та мінімізацію людського фактору при годівлі телят. Шаттли об'ємом 100, 150, 200, 250 л. з функцією пастеризації, або без. Прості, або з електро приводом.

Робот-автонапувалка для телят Urban ALMA PRO

Робот-автонапувалка для телят Urban ALMA PRO
Основою для здорового вирощування телят та годівлі з перших днів життя є автомати для випоювання телят - стандартне обладнання в кожному сільськогосподарському підприємстві. Видача декілька разів на день молока чи молочної суміши невеликими порціями допомагає пришвидшеному росту теляти й найшвидшому перетворенню його у здорову та високопродуктивну молочну корову.

Робот-автонапувалка для телят Urban PAULA

Робот-автонапувалка для телят Urban PAULA
Завдяки своєму компактному розміру та можливості різнобічного використання підходить для різних розмірів тваринницьких ферм з поголів'ям 100-700 голів. Корпус з нержівіючої сталі. Міксер з підігрівом та всі шланги молокопроводу розташовані в середині корпуса. Соска закривається та дезинфікується як ззовні, так і з середини. Зручна система управління - на дисплеї можливо вивести всю інформацію про роботу автонапувалки. Має високі стандарти якості та продуманість опцій.

Відра для випоювання телят Urban

Відра для випоювання телят Urban
Відра для випоювання телят вироблені з міцного пластику для харчових продуктів, який є морозостійкий та 100 % стійкий до дії кислот. Ємність відра 9 літрів. Практична напувалка поставляється в комплекті з однiєю гумової соскою, клапаном, прокладкою і підвісним кронштейном.
Багато відео на цю тему на нашому каналі Ютуб: https://www.youtube.com