Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно
Ідеальний відбір корму
Годівля високопродуктивних корів

  • +38 (0532) 65-65-67

Партнери

Gruber

Gruber
Сімейне австрійське підприємство «Gruber Maschinen GmbH» має більш ніж  столітній досвід та новітні розробки у сфері  сучасної та надійної техніки для оброблення, зберігання, транспортування і переробки зерна. Компанія ТОВ "Чуб Агроконцепт" є ексклюзивним диллером в Україні. Представляємо продукцію: комбікормові заводи та зернодробарки для вологого зерна.

Urban

Urban
З 1984 року німецька фірма Urban розробляє і випускає обладнання для годівлі й утримання телят - молочні шаттли, автоматичні Кормомами, відра з соскою для випоювання телят і системи утримання телят. «Холодні» системи утримання телят від Urban забезпечують хороший розвиток і міцний імунітет молодняка.

Emily

Emily
Наш ексклюзивний партнер. Фірма Емілі єдина в Європі яка спеціалізується на обладнанні для якісного відбору силосу та сінажу. А також соломорозкидачі різних модифікацій.

Wasserbauer

Wasserbauer
Із 2017 року ТОВ "Чуб Агроконцепт" ексклюзивно представляє в Україні продукцію сімейної австрійської фірми Wasserbauer. Завдяки концентрації фірми на ексклюзивних розробках у напрямку автоматизації годівлі ВРХ, продукція Wasserbauer є поза конкуренцією в питаннях роздачі та підгортанні корму. Наприклад, одна із продукції - робот-підгортач Батлєр Гольд не має аналогів у світі і є світовим бестеллером у своєму сегменті!

Westermann

Westermann
Із 2017 року ТОВ "Чуб Агроконцепт" ексклюзивно представляє в Україні продукцію німецької фірми "WESTERMANN радіальні щітки". Фірма WESTERMANN протягом тридцяти років спеціалізується на розробці та продажу у більше ніж двадцяти країнах світу ручних замітальних машин із радіальною щіткою та триколісних багатофунціональних тракторів "Клінміліон" із багатьма видів насадок, які стали незамінними помічниками на тисячах підприємств та ферм світу. Тепер і українські підприємства технологічно не відстають від своїх колег по всьому світу!

Rosensteiner

Rosensteiner
Rosensteiner - австрійський виробник професійних станків рівня преміум для догляду за ратицями у ВРХ. Засновник фірми - родина Розенштайнер вже більше 30 років концентрується на розробці та виробництві преміальних станків для догляду за ратицями у ВРХ. Підтвердження високої якості їхньої продукції є багаточисленні нагороди, у тому числі висока оцінка від організації DLG - німецького сільськогосподарського товариства. У планах фірми є запуск роботизованих станків.

SCR by Allflex

SCR by Allflex
  • Компанія заснована в 1976 році;
  • Більше 300 працівників;
  • Більше 800 тисяч датчиків продається за рік;
  • Більше 15 млн корів знаходиться в базі даних;
  • 20% працівників задіяні в дослідах і розробці;
  • Десятки працівників мають досвід роботи на фермах;
  • Більше 70 партнерів у світі.

Suevia

Suevia
Фірма Suevia, заснована в 1923 році, успішно існує під керівництвом вже третього покоління родини Хайгес.
Suevia пропонує Вам широкий вибір поїлок і обладнання для розведення тварин будь-якого віку. Наш інвентар для тваринництва користується великим попитом у всьому світі!

Yara

Yara
Заснована в Норвегії в 1905 році, компанія Yara має представництва по всьому світі, продаючи свою продукцію в 150 країнах. Yara є міжнародною компанією з виробництвом, продажем і послугами, науковими дослідженнями та підтримкою в Північній і Південній Америці, Європі, Африці та Азії. Yara зосереджується в своїй діяльності на розвитку азотних добрив, азоту для промислового використання, а також освоєнні нових джерел фосфору і калію, необхідних для покриття потреби Yara у виробництві NPK.

Ahrhoff

Ahrhoff
Кормові добавки Ahrhoff із Ладхойзеру покривають потребу сільськогосподарських тварин, вони економічно вигідні й розроблені згідно останніх наукових досліджень. Використання їх гарантує високий рівень здоров’я, відтворення та продуктивності у тварин. Це - вітамінно-мінеральні кормові добавки разом із біологічним консервантом для силосу та консервантами для зерна, рідкими кормовими добавками та преміксами.

Журнал «Пропозиція»

Журнал «Пропозиція»
Понад 16 років тому з'явився журнал «Пропозиція»... Погодьтеся, достатній строк для того, щоб з тобою ознайомилися і запам'ятали, тобі повірили й стали поважати. Весь цей час без пафосних промов і голосних висловлювань «Пропозиція» була поруч зі своїм ЧИТАЧЕМ відкритою, чесною, уважною, об'єктивною...

На сторінках журналу завжди можна знайти відповіді на найбільш актуальні питання для працівників сільського господарства.

Журнал «Agroexpert»

Журнал «Agroexpert»
Щомісячне науково-практичне видання, в якому поєднано досвід аграріїв України та Європи. Постійні рубрики журналу пропонують ретельно підібрані, популярно викладені та детально проілюстровані матеріали з галузі рослинництва та захисту рослин, техніки, свинарства та молочного скотарства і багато іншої цікавої та корисної інформації.

Дивіться відео у нас на каналі Ютуб:

Интервью собственника Gruber