• +38 (0532) 65-65-67

Партнери

Westermann

Westermann

Із 2017 року ТОВ "Чуб Агроконцепт" ексклюзивно представляє в Україні продукцію німецької фірми "WESTERMANN радіальні щітки". Фірма WESTERMANN протягом тридцяти років спеціалізується на розробці та продажу у більше ніж двадцяти країнах світу ручних замітальних машин із радіальною щіткою та триколісних багатофунціональних тракторів "Клінміліон" із багатьма видів насадок, які стали незамінними помічниками на тисячах підприємств та ферм світу. Тепер і українські підприємства технологічно не відстають від своїх колег по всьому світу!
Wasserbauer

Wasserbauer

Із 2017 року ТОВ "Чуб Агроконцепт" ексклюзивно представляє в Україні продукцію сімейної австрійської фірми Wasserbauer. Завдяки концентрації фірми на ексклюзивних розробках у напрямку автоматизації годівлі ВРХ, продукція Wasserbauer є поза конкуренцією в питаннях роздачі та підгортанні корму. Наприклад, одна із продукції - робот-підгортач Батлєр Гольд не має аналогів у світі і є світовим бестеллером у своєму сегменті!
Urban

Urban

З 1984 року німецька фірма Urban розробляє і випускає обладнання для годівлі й утримання телят - міксери, автоматичні КормоМАМИ, станції з роздачі концентратів і системи утримання телят. «Холодні» системи утримання телят від Urban забезпечують хороший розвиток і високу виживаємість молодняка.
Gruber

Gruber

Сімейне австрійське підприємство «Gruber Maschinen GmbH» має більш ніж  столітній досвіт та новітні розробки у сфері  сучасної та надійної техніки для оброблення, зберігання, транспортування і переробки зерна.
Ahrhoff

Ahrhoff

Кормові добавки AHRHOFF (АРХОФФ ГмбХ) із Ладхойзеру покривають потребу сільськогосподарських тварин, вони економічно вигідні й розроблені згідно останніх наукових досліджень. Використання їх гарантує високий рівень здоров’я, відтворення та продуктивності у тварин. Це - вітамінно-мінеральні кормові добавки разом із біологічними консервантами для силосу та консервантами для зерна, рідкими кормовими добавками та преміксами.
Suevia

Suevia

Фірма SUEVIA HAIGES, заснована в 1923 році, успішно існує під керівництвом вже третього покоління родини Хайгес.
SUEVIA пропонує Вам широкий вибір поїлок і обладнання для розведення тварин будь-якого віку. Наш інвентар для тваринництва користується великим попитом у всьому світі!
Yara

Yara

Заснована в Норвегії в 1905 році, компанія Yara має представництва по всьому світі, продаючи свою продукцію в 150 країнах. Yara є міжнародною компанією з виробництвом, продажем і послугами, науковими дослідженнями та підтримкою в Північній і Південній Америці, Європі, Африці та Азії. Yara зосереджується в своїй діяльності на розвитку азотних добрив, азоту для промислового використання, а також освоєнні нових джерел фосфору і калію, необхідних для покриття потреби Yara у виробництві NPK.
ЖУРНАЛ «AGROEXPERT»

ЖУРНАЛ «AGROEXPERT»

Щомісячне науково-практичне видання, в якому поєднано досвід аграріїв України та Європи. Постійні рубрики журналу пропонують ретельно підібрані, популярно викладені та детально проілюстровані матеріали з галузі рослинництва та захисту рослин, техніки, свинарства та молочного скотарства і багато іншої цікавої та корисної інформації.
ЖУРНАЛ «ПРОПОЗИЦІЯ»

ЖУРНАЛ «ПРОПОЗИЦІЯ»

Понад 16 років тому з'явився журнал «Пропозиція»... Погодьтеся, достатній строк для того, щоб з тобою ознайомилися і запам'ятали, тобі повірили й стали поважати. Весь цей час без пафосних промов і голосних висловлювань «Пропозиція» була поруч зі своїм ЧИТАЧЕМ відкритою, чесною, уважною, об'єктивною...

На сторінках журналу завжди можна знайти відповіді на найбільш актуальні питання для працівників сільського господарства.