Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Премікси та кормові добавки для ВРХ

Застосування вітамінно-мінеральних преміксів знижує рівень захворюваності тварин на кетоз, ацидоз, післяродовой парез, мастит та інші найбільш поширені захворювання. Наші премікси підвищують перетравність корму, збільшують синтез мікробного протеїну в рубці.

Застосування в транзитний період забезпечує повноцінний розвиток телят, хороший розвиток кістяку, кінцівок та вимені, перші отели без ускладнень та впевнений старт лактації. Представлені премікси німецького виробництва фірми"Ahrhoff", та українського виробництва під торговою маркою "Док. Чуб", виготовлених на сучасному обладнанні за ексклюзивною рецептурою.

Багато відео на цю тему на нашому каналі Ютуб: https://www.youtube.com

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка
РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.

Броузер ХХЛ Л50

Броузер ХХЛ  Л50
Розроблений для високопродуктивних корів з проблемним відтворенням. Містить високу концентрацію вітамінів, зокрема вітаміну Е 22 000 мг/кг, вітаміни С, Д3, А, органічні мікроелементи, висока концентрація пробіотику «Ландхойзер Про» – для запобігання ацидозу та кращого продукування пропіонової кислоти у рубці – джерела енергії.

Броузер Клоз Ап 30

Броузер Клоз Ап 30
Збалансування раціонів сухостійних корів за основними вітамінами та мікроелементами. Профілактика авітамінозів, нормалізація обміну речовин, підвищення продуктивності і збереження поголів’я корів. Зниження аніонно-катіонного балансу, забезпечення доступного кальцію та магнію для оптимальної профілактики молочної лихоманки (клінічної та субклінічної), високого споживання кормів перед отеленням, безпроблемного отелення, стабільного метаболізму та високої молочної продуктивності корів з початку лактації.

Клекс Віт Хефе 4

Клекс Віт Хефе 4
Препарат рівня «Преміум» подвійної дії має сукупні властивості окремих компонентів; широкий діапазон дії різних адсорбентів мікотоксинів, комплексна активність яких забезпечується широким спектром діючих речовин, знижує ураженість кормів мікотоксинами; дозволяє знешкоджувати мікотоксини в кормах, чим підвищує резистентність організму тварин.

Броузер ДРЮ ЛАК ФЛ

Броузер ДРЮ ЛАК ФЛ
БРОУЗЕР® ДРЮ ЛАК ФЛ - рідкий вітамінно-мінеральний премікс  для корів у перед- та післяотельний період виробництва німецької фірми АРХОФФ ГмбХ, ексклюзивним представником в Україні  є ТОВ «Ефективні системи у тваринництві».

МілкіСтар

МілкіСтар
Універсальний премікс для ВРХ. Містить вітаміни, макроелементи, мікроелементи,  в т.ч. марганець, цинк та органічний селен у високій концентрації (до 50%). Виробляється в Україні на сучасному обладнанні під торговою маркою Доктор Чуб по нашій ексклюзивній рецептурі.

Клекс К1 ДРІНК

Клекс К1 ДРІНК
Рідкий премікс для ВРХ (також можна згодовувати для свиней та  птиці) виробництва німецької фірми АРХОФФ ГмбХ, який  не має аналогів в Україні по своєму ефекту та особливістю складу.

Лак Турбо

Лак Турбо
Вітамінно-мінеральний премікс для ВРХ. Одночасно вирішує декілька задач – забезпечує організм макро та мікроелементами, вітамінами, та містить джерело для утворення мікробного протеїну. Мікроелементи цинк та селен є в органічній формі, що підвищує їхній рівень засвоюваності до 90% замість 10-20% в неорганічних формах.

Лак 1

Лак 1
Вітамінно-мінеральний премікс для корів та молодняку ВРХ. За рахунок кращого забезпечення організму макро- та мікроелементами, вітамінами підвищується резистентність корів та молодняку, що покращує рівень здоров’я та продуктивності. За рахунок високого вмісту органічного селену та цинку, профілактується захворювання корів на мастит, ендометрит, післяродові ускладнення, покращується якість молозива та здоров’я новонароджених телят.