Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Полегшіть процес випоювання телят

  • +38 (0532) 65-65-67

Продукція

Ковш із мобільною фрезою Emily Франція

Ковш із мобільною фрезою Emily Франція
Відбір силосу та сінажу із силосних та сінажних траншей в Україні у 90% господарств здійснюється із грубим порушенням технології, що приводить до самозігрівання корму, яке на 10-15% знижує поїдання, і як наслідок, молочну продуктивність та  здоров’я корів.

Робот Butler Gold/Батлeр Гольд

Робот Butler Gold/Батлeр Гольд
Вершина автоматизації у підгортанні корму. Техніка працює автоматично, цілодобово, не потребує сну та відпочинку. Робот виконує 30 самостійних виїздів щодоби, підгортає корм до борта кормового столу в розпушеному вигляді, при цьому постійно перемішуючи відсортований корм із свіжим. Цей ефект підвищує апетит у корів!

Техніка для випоювання телят Urban

Техніка для випоювання телят Urban
Мета інтенсивного вирощування – добові прирости у молочний період 900–1000 грамів. При такій інтенсивності можна очікувати від первісток біля 9 000 молока уже у першій лактації. Це можливо досягнути тільки із технікою Urban. За нашим концептом період випоювання становить 60 днів, витрати молока на вирощування одного теляти 350-400 л.

Система виявлення корів в охоті Heatime (ХІТАЙМ)

Система виявлення корів в охоті Heatime (ХІТАЙМ)
Система виявлення корів в охоті хітайм дозволяє вчасно виявляти початок статевої активності, а це в свою чергу збільшує відсоток запліднюваності корів. Зменшує кількість спермодоз які затрачаються на запліднення. Зменшується відсоток вибраковування тварин, оскільки програма стежить за здоров'ям тварин, а вчасно виявлене захворювання лікується легше.

Навісні та стаціонарні зернодробарки Грубер

Навісні та стаціонарні зернодробарки Грубер
Дробарки для подрібнення кукурудзи вологістю 30-45% на пасту. Продуктивність 6-50 тон за годину. Паста має високі смакові якості, завдяки тому, що містить лише молочну кислоту, а рівень рН 4,2 відповідає найкращому силосу. Тварини поїдають продукт залюбки. Його перетравлюваність сягає 95% , що перевищує перетравлюваність комбікорму.

Комбікормові заводи Gruber

Комбікормові заводи Gruber
Говорячи про хороший комбікормовий завод, ми в першу чергу маємо на увазі наявність професійного змішувача, адже без нього якісне гомогенне змішування взагалі неможливе. Тому під час оглядин заводу ми звернули увагу на дробарку для подрібнення макрокомпонентів із системою аспірації пилу та на професійний змішувач Gruber із гарантованою точністю змішування не менше як 1:100 000 (10 г/т).

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка
РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.

Консервування та гігієна кормів

Консервування та гігієна кормів
Для якісної заготівлі основних кормів ми контролюємо технологічний процес, та використовуємо біологічний консервант Броузер СІЛАЖЕ П, що гарантує високу якість корму. Рекордні показники були зафіксовані в СТОВ Ломовате, вміст сирого протеїну в люцерновому сінажі - 24%, вміст енергії в кукурудзяному силосі 6,9 ЧЕЛ.

Супутнє обладнання

Супутнє обладнання
Прилади які необхідні на кожній молочнотоварній фермі. Колострометри, рефрактометри, мірні стрічки, зонди для випоювання телят та інше обладнання. Користуючись цими інструментами зоотехнік чи ветеринар контролює здоров’ям телят. Мірна стрічка заміняє важкий процес зважування.