Роботизація ферм України
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно

  • +38 (0532) 65-65-67

Про компанію

ТОВ «Чуб Агроконцепт»

Ми знаємо із нашої багаторічної співпраці, що більшість із Вас часто порівнюють рівень автоматизації своєї молочної ферми із кращими фермами України та світу. Дійсно, через технологічну недооснащеність більшість вітчизняних ферм значно відстають в продуктивності і, як наслідок, у рентабельності виробництва. І це при тому, що сільське господарство та тваринництво – основні локомотиви, які рухають село, країну та дають прибуток власникам господарств.

Опираючись на досвід роботи у тваринництві, ми пропонуємо удосконалити процес виробництва молока шляхом механізації та роботизації виробничих процесів на фермах. Кожен наш продукт спрямований на вирішення певної проблеми. Ми запроваджуємо в Україні те, що на європейських та американських фермах є стандартом.

Зробимо українські ферми кращими!!!


ТОВ «Ефективні системи у тваринництві»

Засновники сімейного підприємства ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» та ТМ «Доктор Чуб» подружжя Світлана Миколаївна та Олег Анатолійович Чуб за мету ставили створити сучасну консалтингову фірму, яка поєднує в собі світові розробки в галузі тваринництва із роботою вітчизняних виробників молока та м’яса яловичини.

За зразок була взята традиція створення сімейних підприємств, в яких засновники люблять те, чим вони займаються, що відчувається як в атмосфері самого колективу, так і в результатах по супроводу фермерських господарств, із якими вони успішно співпрацюють. Як результат - за 7 років напруженої командної роботи близько 170 фермерських господарств України успішно запровадили популяризований нами американський та європейський досвід вирощування телят, кормозаготівлі та годівлі ВРХ.

Зараз ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» є компанією, що швидко розвивається та регулярно розробляє нові концепції для українських тваринників.
Із повагою, засновники Світлана та Олег Чуб.


Наш колектив у 2018 році