Ідеальний відбір корму
Завод, який працює самостійно
Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

Силосуючий засіб "БРОУЗЕР СІЛАЖЕ П" ТМ "Ahrhoff"

Німецька фірма AHRHOFF пропонує через свого ексклюзивного дилера в Україні ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» виробникам тваринницької продукції передові концепції по годівлі тварин, а також нову генерацію силосуючих засобів. Біологічний силосуючий засіб «Броузер Сілаже П» рівня «Супер преміум», для заготівлі трав’яного, бобового, люцернового, кукурудзяного силосу та кукурудзяної пасти чи корнажу.

«Броузер Сілаже П» – це:

  • мінімум 80 г/кг сухої речовини молочної кислоти в трав’яному силосі;
  • мінімум 40 г/кг сухої речовини молочної кислоти в кукурудзяному силосі;
  • максимум 20 г/кг сухої речовини оцтової кислоти в усіх силосах;
  • максимум <1 г/кг масляної кислоти в усіх силосах при дотриманні технології;
  • максимум 5-8% аміаку у загальному протеїні при дотриманні технології;
  • можливість відкривати траншею із кормом для згодовування вже через сім днів після її закриття!!!
Бажаний рівень кислотності рН досягається дуже швидко (у люцерні за 24-48 годин до рівня 4,6 - 4,9; в силосі до 4 за 24 години), одночасно зменшується ріст шкідливих токсинів. Це гарантує стабільність силосу навіть після відкриття силососховища. Може застосовуватися для силосування трави, конюшини і люцерни при вмісті сухої речовини 35-45%, для силосування кукурудзяного силосу, дробини та пасти чи корнажу з кукурудзи.

Діюча речовина «Броузер Сілаже П» – це два змішані штами молочнокислих гомоферментативних бактерій нової генерації Pedicoccus acidilactici DSM 11672 (4,3x1010 KBE/г) та Lactobacillus Plantarum DSM 11673 (2,1x1010 KBE/г) і два типи ферментів. Вони дуже швидко та активно виробляють вуглекислий газ, високу концентрацію молочної кислоти та програмовану кількість оцтової кислоти.

Все це є механізмом максимального збереження поживних речовин у кормі та перешкоджає самозігріванню силосу та сінажу. В процесі силосного бродіння утворюються сполуки, які частково пригнічують ріст та розвиток клостридій, що руйнують протеїн сінажу із утворенням масляної кислоти та шкідливого газу аміаку.