Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Urban

Ідеї​​, які прийшли з сільського господарства повертаються назад: з 1984 року німецька фірма Urban розробляє і випускає обладнання для годівлі й утримання телят - міксери, автоматичні КормоМАМИ, станції з роздачі концентратів і системи утримання телят. «Холодні» системи утримання телят від Urban забезпечують хороший розвиток і високу виживаємість молодняка. Таким чином задається ідеальний старт для отримання в майбутньому високопродуктивної корови чи бичка.
Продукти фірми Urban, такі як Молочний Шаттл або КормоМАМА, є на сьогоднішній день стандартом в сучасному вирощуванні телят. Високий ступінь задоволеності клієнтів своїми покупками тільки підтверджує це. З року в рік збільшується попит на це обладнання.

На сьогоднішній день устаткування для годівлі й утримання телят фірми Urban використовується в більш ніж 56 країнах на всіх п'яти континентах.

Використовуйте і Ви продукцію підприємства для ефективного і недорогого отримання здорового молодняку​​. Це дозволить домогтися Вам і Вашому бізнесу економічного успіху і процвітання.