Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Працювати треба не дванадцять годин, а головою.
(Стів Джобс )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Публікації / Європейський... / Європейський вектор вирощування телят досягнув України.
ДП «ДГ імені Декабристів Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції  ім. М.І.Вавилова інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН»  знаходиться в мальовничому куточку Миргородського району Полтавської області, виробничі підрозділи у кількох селах. 

Господарство багатогалузеве, головним напрямком діяльності є тваринництво. Тут розводять миргородську породу свиней, айрширську породу великої рогатої худоби (статус репродуктора), асканійську породу овець, перепелів, курей, бджіл та коней як для реалізації племінної продукції, так і виробництва продукції тваринництва.

Нещодавно ДП ДГ «ім.Декабристів» придбало та запустило першу в Україні автонапувалку  для випоювання телят «Паула», виробництва німецької фірми Urban (Урбан), дилером якої в Україні є ТОВ «Ефективні системи у тваринництві».

До запуску інноваційного обладнання підійшли відповідально та ґрунтовно. Спочатку було побудовано загін для телят для утримання на солом’яній підстилці, розділений на дві групи, між ними встановили автонапувалку «Паулу» від Урбан . Потрібно сказати, що в Європі до 95% телят випоюють в перші два місяці життя таким обладнанням.
 
Кормомаму «Паулу»,  як лагідно її називають спеціалісти, помістили ззовні загону в утеплене приміщення, в якому також повісили бойлер для постачання теплої води взимку, та рукомийник для підтримання гігієни. 
 
Зоотехнік господарства та спеціаліст ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» спроектували приміщення так, що блок із рухливою соскою знаходиться в загоні, а блок керування – під дахом у приміщенні. Через вікно можна спостерігати за телятами. Для підключення «Паули» потрібні тільки електропостачання 220 В, вода та підведення до каналізації.


Поруч з автонапувалкою в загоні встановили сучасні найновітні поїлки для води і корита для стартерного комбікорму.  Вода в холодний період року буде нагріватися бойлером і циркулювати для недопущення замерзання.


 
29 липня перевели в загін першу групу телят віком 14 – 30 днів. Кожне теля отримало нашийник з транспондером та номером, і після занесення в керівний комп’ютер автомату кожне з них змогло отримати відповідну кількість молочної суміші.  Добова норма молока розподілена на 4 прийоми по 1,7 літрів, і випивши разову дозу суміші, наступну порцію тварина зможе отримати лише через певний проміжок часу. Температура суміші становить 42oC.
До переведення телят у відкрите приміщення вони утримувалися в індивідуальних будиночках, і для полегшення призвичаювання тварин до автомату декілька днів їх випоювали з відер з соскою. Тепер це практикують від народження, оскільки ситуація показала, що добре розвинений  рефлекс ссання дозволяє швидко і безпроблемно  привчити теля до автоматичної годівниці. Крім того, не потрібно забувати, що це для телят є природно, і всесвітні науково-практичні дослідження доводять, що мінімум до 14 днів телят потрібно випоювати через відро з соскою, бо від цього телята ростуть краще.


В об’ємному бункері автонапувалки розміщується до 35 кг порошку ЗНМ. В стандартній комплектації автонапувалки «ПАУЛИ» від Урбан проводиться точний замір залишків молока та підігрів міксера. Якщо теля не випиває приготовлену для нього порцію молочної суміші до кінця, автонапувалка вимірює кількість залишку до грамів.  В цьому випадку персонал може точно виявити, скільки молока не допило теля. Контроль цього параметру дозволяє слідкувати за станом здоров’я поголів’я. Окрім цього, залишки молока в міксері не охолоджуються – вони підігріваються, зберігаючи оптимальну для випоювання температуру, і наступне теля також питиме тепле молоко, скільки б часу не минуло.

Кожне теля п’є молоко з різною швидкістю. Автонапувалка Паула  здатна запам’ятати та зберегти в пам’яті не тільки ці, але і інші особливості телят. Сигнал тривоги спрацьовує тільки в тому випадку, якщо теля перестає пити молоко з властивою йому швидкістю. Дана операція дає можливість контролювати стан здоров’я телят,  вчасно реагувати та попереджувати захворювання. Люди знають, що коли вони захворіють, то у них погіршується апетит.
Блок соски розташований безпосередньо на корпусі автонапувалки. Гладка поверхня блоку соски дозволяє йому довго залишатися чистим, а автоматичне промивання всіх систем 2 рази на день кислотою/лугом гарантує гігієну випоювання. Крім того, соска промивається і ззовні.
Маятникова станція для Паули дозволяє налагодити випоювання двох груп телят (всього до 40 голів). Тому через декілька днів, коли телята першої групи призвичаїлись до автонапувалки та нових умов утримання, у іншу частину загону перевели ще 15 голів.


Треба віддати належне дбайливості та терпінню персонала – телятницям, що не залишають без уваги жодну тварину, які до новітньої техніки  звикали разом з вихованцями, і без остраху освоювали керування автонапувалкою. Директор господарства, Володимир Григорович Цибенко, ще минулого року під час спільної поїздки разом з директорами кращих молочних господарств України, яку було організовано фірмою Аргофф разом з ТОВ «Ефективні системи в тваринництві», в кількох німецьких господарствах побачив інноваційну техніку Урбан і вирішив зробити так у себе в господарстві.

Він також був присутній при встановленні та запуску автонапувалки,  до загону телят навідується декілька разів на день, «як батько рідний» - з такою шаною говорять про нього працівники ферми. І не безпідставно, адже всюди відчувається рука дбайливого господаря – вибілені ферми, реконструйовані приміщення, охайна територія, здорові тварини, якісні корми, використання всіх доступних ресурсів.  Він готовий інвестувати в майбутнє, тому сподіваємось, що з автонапувалкою «Паула» від фірми Урбан та підтримкою спеціалістів ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» господарство вийде на новий рівень у вирощуванні племінної худоби ВРХ, що стане прикладом для всіх господарств України.Юлія Слабко, ТОВ «Ефективні системи у тваринництві»
 Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.