Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Збиратися разом — це початок. Залишатися разом — це прогрес. Працювати разом — це успіх. Бути разом — це щастя.
(Генрі Форд )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Публікації / Цікаво / Полезность езды на велосипеде
Стало известно, чем полезна езда на велосипеде. Люди, решившие добираться на работу на велосипеде, говорят, что стали счастливее и продуктивнее после того, как отказались от использования автомобилей и общественного транспорта. 

Многие даже считают, что их сексуальная жизнь улучшилась после того, как они пересели на велосипеды. Подавляющее большинство (89%) говорят, что добираясь на велосипеде домой могут отвлечься от рабочего дня, что улучшает настроение. 66% считают, что их отношения улучшились, так как они начали ездить на велосипеде, в то время как 39% опрошенных заявили, что езда на велосипеде дала им дополнительную энергию в постели.

Впрочем, улучшения велосипедисты заметили не только в домашней жизни. Почти половина опрошенных (около 48%) сказали, что начав кататься, они стали легче справляться с большим объемом работы, 82% заявили, что благодаря велосипеду стали меньше подвержены стрессу.

Еще треть заявили, что стали креативнее, более того, многие из лучших идей пришли им в голову именно при езде на велосипеде. Между тем, 15% также считают, что их продвижение по карьерной лестнице происходит быстрее, чем у их коллег, не использующих велосипед.

Опрос является музыкой для ушей благотворительной организации, которая занимается популяризацией велосипеда и в настоящее время проводит кампанию "На работу на велосипеде".

В рамках проведенного по их заказу исследования были опрошены 2500 велосипедистов и, как свидетельствуют результаты, подавляющее большинство из них стали гораздо счастливее после того, как отказались от автомобилей и общественного транспорта в пользу велосипеда.

По данным 2011 года, в Великобритании на велосипеде на работу добираются 760 тысяч человек. Целью кампании "На работу на велосипеде" является увеличение этого числа до миллиона в ближайшие пять лет.

Помимо того, что езда на велосипеде делает людей здоровее и счастливее, использование его вместо автомобиля позволяет снизить уровень загрязнения окружающей среды, отмечает в свежем номере британское интернет-издание Mail Online, что немаловажно в свете критического уровня выброса парниковых газов в атмосферу.

По материалам: fedpost.ru
Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.