Завод, який працює самостійно
Роботизація ферм України
Полегшіть процес випоювання телят
Ідеальний відбір корму
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів

  • +38 (0532) 65-65-67

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!

Шановні колеги та партнери! Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада. EuroTier 2016 - це виставка світового масштабу для професіоналів у сфері тваринництва.
Чекаємо Вас на виставці EuroTier 2016 на експозиції фірм AHRHOFF GmbH — зал 22 стенд A21 та URBAN — зал 13 стенд B08.
В одній зі своїх книг інвестор та бізнесмен Роберт Кійосакі сказав: «Якщо хочете стати багатим, тоді станьте клієнтом підприємців, які зацікавлені в тому, щоб ви отримували прибуток».

Якщо ви зацікавлені у тому, аби без великих інвестицій два-три роки вийти на рівень надоїв молока від корови до 9 тис. л/рік, наші спеціалісти допоможуть створити оптимальні для цього умови.

Ми поділимося з вами нашим досвідом за принципом «від практиків — практикам», як це працює у Німеччині та Україні, адже зацікавлені в тому, аби тваринництво стало прибутковим бізнесом!

ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» є ексклюзивним дилером інноваційних німецьких компаній AHRHOFF GmbH та URBAN GmbH. Сьогодні продукція URBAN (молочні шатли, пастеризатори молока, автонапувалки, обладнання для контролю якості випоюваного молозива) та AHRHOFF GmbH  (премікси і консерванти) вже працює у понад ста господарствах України.