Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Новинка з ЄВРОТІРУ 2014, молочний шаттл УРБАН з функцією пастеризації вже в Украіні з 2015 року!

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації автоматизує процес приготування та транспортування молочної суміші до телят. Використовуючи дане обладнання, Ви зможете швидко, точно та комфортно забезпечити телят молочною сумішшю як при індивідуальному, так і при груповому утриманні. Шаттл має унікальні функції, які направлені на максимальне полегшення ручної праці та мінімізацію людського фактору при годівлі телят.

Нове обладнання фірми Урбан дозволяє поєднати процеси пастеризації цільного молока і автоматизацію його випоювання зберігаючи при цьому всі мобільні функції молочного шат тлу та застосувавши багато нових технічних інновацій.

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації при підключенні до водопостачання має можливість пастеризувати молоко та охолоджувати до температури випоювання 40-42 0С. Завдяки тому, що циркуляція води проходить в додатковій двостінній ємності розташованій між нагріваючим елементом і ємністю з молоком, МШ пастеризує навіть незначну кількість молока (від 10 л) не витрачаючи енергію на зайве нагрівання бокових стінок. Тим самим функція є енергозберігаючою.

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації обладнаний електроприводом, що значно полегшує транспортування готової суміші до місця випоювання телят. Завдяки вдало розробленій системі колісної бази МШ має малий радіус розвороту – 1,72 м.

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації обладнаний колесами з цільної гуми, що дає змогу використовувати їх на будь-яких поверхнях з різним ступенем засміченості, гума не пошкоджується гострими предметами. Крім цього вони важчі від пневматичних коліс на 21 кг і таким чином додають МШ стійкості до перевертання.

Пуск насосу для роздачі готової суміші здійснюється декількома способами:

включенням з дисплею управління; включенням з рукоятки електроприводу; включенням пістолета-дозатораю

Рукоятка електроприводу обладнана кнопкою екстреної зупинки (може використовуватися також для при гальмування в процесі руху) та галогеновою підсвіткою.

Нова конструкція пістолета-дозатора дає змогу без жодних зусиль проводити його чищення від сторонніх предметів.

На основній кришці молочного шаттлу Урбан з функцією пастеризації встановлена таблиця співвідношення для приготування суміші з використанням ЗЦМ.

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації обладнаний причіпним пристроєм для транспортування візка з відрами (CАDDY). (опція)

Молочний шаттл Урбан з функцією пастеризації може комплектуватися додатковою герметичною кришкою. Використовуючи вмонтований насос в ємності агрегату утворюється вакуум і є можливість автоматично перекачувати молоко з ємності зберігання. (опція)

До молочного шаттлу може підключатися зонд для вливання рідини в рубець корів. Ця процедура є стандартом у країнах з розвинутим молочним скотарством. (опція)

При встановлення додаткової платформи Ви маєте можливість перевезення двох ємностей по 30 літрів для рідини (води, молока для індивідуального випоювання, електролітів, лікарських засобів, тощо). (опція)

Захисний кожух дає можливість зберігати більш тривалий період необхідної температури молока температуру молока при транспортуванні до місця випоювання в холодну пору року. (опція)

Гарантійний зобов’язання : Гарантійний строк молочного шаттлу Урбан з функцією пастеризації становить – 12 (дванадцять) місяців з моменту введення в експлуатацію.