Годівля високопродуктивних корів
Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно
Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на спільному стенді компаній AHRHOFF та  URBAN (павільйон №2, стенд Е 233) впродовж виставки  Agro Animal Show, що відбудеться  з 11 по 13 лютого у м.Київ, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Ви зможете ознайомитися з продукцією інноваційної німецької фірми Ahrhoff – виробника преміксів та кормових добавок для тварин, поспілкуватися з нашими партнерами з Німеччини, оглянути обладнання для вирощування телят фірми Urban, обговорити перспективи  співпраці та отримати професійні консультації з годівлі та утримання тварин.

Вперше в Україні на стенді буде представлена автонапувалка для вирощування телят Альма виробництва фірми Урбан!

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-Б, Київ, Україна

Виставка Agro Animal Show проходить за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.

Agro Animal Show – 
захід, що спрямований  на просування сучасних технологій в галузь тваринництва і пропонує великий  спектр  техніки та обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності та розмірів, що професіонально займаються виробництвом тваринницької продукції. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку   галузі тваринництва,  є унікальним інформаційним та торговельним майданчиком.
Детальніше