Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Завжди будь чесним перед самим собою та перед людьми, роби все вчасно, ніколи не здавайся, йди до своєї мети, навіть якщо все погано.
(Стів Джобс )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017 МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Продукція / Обладнання... / Автонапувалки / АВТОНАПУВАЛКА ДЛЯ ТЕЛЯТ URBAN PAULA
АВТОНАПУВАЛКА ДЛЯ ТЕЛЯТ УРБАН PAULA


 • Компактна автонапувалка з однією соскою, що розташована на корпусі автомату – ніяких зайвих шлангів та проводів
 • Можливість підключення декількох автоматів до одного управляючого комп’ютера
 • Повністю автоматизоване промивання (кислота/луг по черзі)
 • Підігрів стакана міксера: приготовлена суміш довго залишається теплою
 • Міксер із підігрівом та всі шланги молокопроводу розташовані всередині корпусу із нержавіючої сталі та захищені від замерзання
 • Соска автонапувалки Урбан промивається як всередині, так і зовні
 • Можлива повна дезінфекція після кожного годування
 • Як опція можливе згодовування до 100 % цільного молока
 • Опція - система привчання телят до автонапування з дистанційним керуванням
 • Опція - дозатори рідких та порошкоподібних добавок. PAULA має спеціальну програму випоювання електролітів
 • Динамічна система контролю за здоров’ям телят – автомат запам’ятовує параметри кожної тварини
 • Невелика кількість насосів та вентилів полегшує техобслуговування
 • Підходить до будь-якої системи утримання – як для великого, так і невеликого підприємства, для будь-якого поголів’я
 • Проста калібровка води та порошку ЗНМ
 • Економія енергії – можливість підключення до гарячої води
 • Підключення до персонального комп’ютера з новою програмою управління стадом
 • Можливість підключення станції по роздачі концентратів для телят К 25

Для підключення автонапувалки необхідно лише підведення води з тиском від 2 до 4 Бар та електропостачання 230В/16А з заземленням.
Автонапувалка Урбан PAULA завдяки своєму компактному розміру та можливості різнобічного використання, підходить для різних розмірів тваринницьких ферм з різним поголів’ям. Застосування високоякісних матеріалів та корпус із нержавіючої сталі являються запорукою тривалого використання.

Багатофункціональний дисплей
На дисплеї можливо вивести всю інформацію про роботу багаточисленних функцій автонапувалки.

Бункер для ЗНМ
В об’ємному бункері автонапувалки розміщується до 35 кг порошку ЗНМ.
В стандартній комплектації проводиться точний замір залишків молока та підігрів міксера. Якщо теля не випиває приготовлену для нього порцію молочної суміші до кінця, автонапувалка вимірює кількість залишку. В цьому випадку тваринник може точно виявити, скільки молока не допило теля. Більшість автонапувалок інших виробників можуть розрізнити лише пустий або наповнений міксер без точного визначення залишків молока. Окрім цього, залишки молока в міксері не охолоджуються – вони підігріваються, зберігаючи оптимальну для випоювання температуру, в той час коли автонапувалки інших виробників пропонують наступному теляті охолоджене молоко.
    
Кожне теля п’є молоко з різною швидкістю. Автонапувалки Урбан здатні запам’ятати та зберегти в пам’яті не тільки ці, але і інші особливості телят. Сигнал тривоги спрацьовує тільки в тому випадку, якщо теля перестає пити молоко з властивою йому швидкістю. Дана операція дає можливість значно знизити кількість помилкових хвилювань.
    
Блок соски розташований безпосередньо на корпусі автонапувалки. Гладка поверхня блоку соски дозволяє йому довго залишатися чистим.
 
Додаткове обладнання

Рухлива соска
Дуже корисна додаткова опція автонапувалки Урбан PAULA. Після годування соска закривається і відкривається лише, коли в станцію входить теля, яке має право на отримання порції молочної суміші. Це дозволяє уникнути довготривалого блокування станції телям, яке може грати соскою після годування. Окрім цього, соска, яка закривається, повністю промивається миючими засобами. Як опція можлива промивка соски після кожного годування.

Нашийник для теляти
З транспондером та набірним номером. Білі цифри на червоному фоні добре видно здалеку.

Блок дистанційного привчання до випоювання
Блок дистанційного регулювання потужності молочного насосу полегшує привчання телят до автонапувалки.

Дозатор порошкових добавок
Окрім точного додавання в молочну суміш медикаментів, вітамінів та інших порошкоподібних речовин, дозатор дозволяє випоювати телятам з розладом кишківника електроліти.

Бойлер із нержавіючої сталі та дозатор рідких добавок

Програма синхронізації з ПК
Програма керування автонапувалок дозволяє легко та швидко отримати актуальні данні про всіх телят в зручному графічному форматі.

Маятникова станція
За допомогою маятникової стінки станції однією автонапувалкою можна випоювати 2 групи телят із різних кліток. Поки теля п’є із однієї групи, вхід телятам із іншої групи перекритий.

Ємність для цільного молока із нержавіючої сталі УРБАН
При годівлі телят цільним молоком данні ємності є ідеальним доповненням до автонапувалок для телят Урбан. Мішалка, яка повільно рухається, дозволяє зберігати молоко гомогенним. Ємність може бути обладнана колесами, завдяки чому її можна переміщати по телятнику.

Дізнатися ціну на автонапувалку Урбан PAULA, а також замовити та купити обладнання Ви можете, зателефонувавши до офісу ТОВ "Ефективні системи у тваринництві" за номером: (0532) 65-65-67.


PAULA
PAULA
PAULA
PAULA. Cистема дезинфекції соски
PAULA. Дистанційний блок
PAULA. Розпізнавання бірок

Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.