Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Завжди будь чесним перед самим собою та перед людьми, роби все вчасно, ніколи не здавайся, йди до своєї мети, навіть якщо все погано.
(Стів Джобс )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Продукція / Премікси... / Велика... / Молочні... / РУМІСАН спеціалізована кормова добавка

РУМІСАН спеціалізована кормова добавка

РУМІСАН- (замінник шроту та жмиху) -  це спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі YARA по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеною до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України. У 2015 році кормова сечовина РУМІСАН зареєстрована Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України та дозволена до використання в Україні для годівлі ВРХ. На сьогодні замінник шроту та жмиху РУМІСАН є одним з найдешевших та найбільш концентрованим білковим кормом в порівнянні із традиційними шротами та жмихами. І найголовніше - він дозволений до згодовування всім жуйним тваринам.


Відгуки про використання кормової добавки «Румісан»
Олена Бабенко, ГІБРІМІН – програмне забезпечення для тваринництва

Сечовина, яка використовується в годівлі КРС, має бути спеціалізованою, кормовою. В світі є лише кілька виробників такої продукції. Цей продукт, в 1 кг якого міститься 460 г азоту (або 2,8 кг сирого протеїну) є найбагатшим джерелом білку в раціонах дорослого поголів’я ВРХ. Але ця кормова добавка потребує особливо уважного застосування, і розкрити свій потенціал вона може лише за умови систематичного аналізу кормів та розрахунку раціону із врахуванням балансу азоту в рубці...

Переглянути всі відгуки про використання кормової добавки «Румісан».
Ця кормова добавка  активно користується попитом у світі. Приміром, протягом минулого року у Франції було реалізовано для фермерських господарств біля 30 000 тон замінника шроту та жмиху «РУМІСАН», що говорить про її безпечність та популярність як стандартного компоненту раціону сучасних стад ВРХ європейських країн.

Економічна складова згодовування замінника шроту та жмиху «РУМІСАН» наступна: 

100г кормової добавки «РУМІСАН» по вмісту сирого протеїну (288 грамів) замінює 0,7 - 1кг соняшникового, соєвого чи рапсового жмиху чи шроту в залежності від вмісту в ньому  сирого протеїну  у разі  балансування раціону годівлі тварин.  Ціна цієї кількості сирого протеїну у вигляді замінника шроту та жмиху «РУМІСАН» є  дешевшою за протеїн, що містять традиційні жмихи та шроти. На місце звільненого у рубці місця тварини споживатимуть основний корм, 1 кг сухої речовини якого містить біля 6 МДж НЕЛ, чого достатньо для виробництва 1- 1,5 л молока.  А як відомо, енергія основного корму в 2-3 рази дешевша за енергію концентрованих кормів.  Досвід українських виробників молока підтвердив позитивний вплив вводу Румісану на продуктивність тварин та собівартість виробленого молока.
Існуюча криза у галузі молочного та м´ясного скотарства змушує вітчизняних виробників молока та м´яса яловичини пробувати застосовувати нові концепції, які допоможуть підвищити рентабельність тваринницького бізнесу.

Внесення та точність змішування:
  • замінник шроту «РУМІСАН» мусить бути рівномірно розподілений у кормі, щоб забезпечити рівномірне споживання його протягом доби.
  • При внесенні «РУМІСАН» в кормозмішувач ця добавка повинна потрапляти у кормозмішувач у самому початку на його дно. Дозування повинно відбуватися по всій довжині кормозмішувача, слід уникати додавання у великій дозі дуже вологих компонентів ( як пивна дробина, бурячний жом).
  • Попереднє змішування сечовини з комбікормом та мінеральними добавками полегшує краще змішування та рівномірне розподілення. 
Дозування:
20 г замінника шроту «РУМІСАН»  на 100 кг живої маси тварин тільки для дійних корів
Згодовувати тільки для тварин із розвиненим рубцем

Молодняк ВРХ та відгодівля 6-12 місяців 25 г  /голову / добу 
 старше 12 місяців 50 г  / голову / добу
Сухостійний період  50 г / голову/ добу
Дійні молочні корови  100-130 г / голову / добу


Використання і годівля: 
  • Для полегшення управління та контролю застосування рекомендується щоденно вести документацію по використанню замінника шроту «Румісан», яку має надати консультант ТОВ «Ефективні системи у тваринництві».
  • Важливо: добовий раціон має містити мінімум 30% концентрованих енергетичних компонентів, чи продукти переробки цукрового буряку та раціон має бути  із від´ємним балансом азоту у рубці  для того, щоб оптимально використовувати сечовину для утворення мікробного протеїну!
  • замінник шроту «Румісан» потрібно розпочинати згодовувати повільно – тривалість призвичаєння  до двох тижнів, для того, щоб призвичаїти бактерії рубця  до цього корму. Перерва у годівлі замінника шроту «Румісан» тривалістю більше трьох днів означає потребу повторного призвичаєння до цього корму.

Консультанти ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» за вашим бажанням можуть провести моніторинг існуючої системи годівлі Вашого стада та запропонувати найбільш економічно вигідну концепцію бережливого використання протеїну Вашими тваринами, направлену та реалізацію концепції підвищення рівня здоров´я та продуктивності Вашого стада. 

Дізнатися ціну на кормову сечовину РУМІСАН та купити продукт Ви можете, зателефонувавши до офісу ТОВ "Ефективні системи у тваринництві" за номером: (0532) 65-65-67, або звернутися до наших консультантів

Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.