Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Завжди будь чесним перед самим собою та перед людьми, роби все вчасно, ніколи не здавайся, йди до своєї мети, навіть якщо все погано.
(Стів Джобс )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Публікації / Статті / Кормова сечовина – доступна білкова альтернатива?

Кормова сечовина – доступна білкова альтернатива?

Кормова сечовина  слугує коровам як джерело азоту для утворення мікробного протеїну  у рубці. Особливо доцільно збагачувати нею високоенергетичні раціони.
Кормова сечовина містить 46% азоту, завдяки чому можна дуже швидко і недорого компенсувати певний брак азоту в раціоні. При оптимальних умовах із  100 г кормової сечовини в рубці може утворюватись до  230 г мікробного протеїну, який разом із транзитним складає засвоєний протеїн. Але сечовина не містить енергію,  мінерали чи амінокислоти. Вона відноситься до одної з небілкових сполук азоту (NPN) і, отже, не є джерелом білка.


Внесення в раціони  на основі кукурудзи. 
Кормова  сечовина є джерелом азоту, але в той же час у рубці потрібна енергія (цукор, крохмаль) і мінеральні речовини для утворення мікробного протеїну. Як показує практика, особливо добре для цього підходять раціони з великою часткою  кукурудзяного силосу з додаванням сечовини, особливо, якщо вони містять зернові. Раціони з великою часткою трав’яного силосу зазвичай вже містять достатньо ферментованого протеїна і низьку кількість стабільного у рубці білка, таким чином, використання кормової сечовини в таких раціонах рекомендовано менше.

Максимум 35 грамів кормової сечовини на 100 кг живої ваги.
Потрібно дотримуватись максимального дозування згодовування кормової сечовини -  максимум 35 г кормової сечовини на 100 кг живої ваги ВРХ.  Практика показує, що доза введення у раціонах з великою часткою кукурудзяного силосу  для молочних корів коливається в межах від 30 г до 100 г на голову на добу. Чим вища кількість введеної кормової сечовини, тим важливіше додержуватись періоду адаптації (призвичаєння) - від одного до двох тижнів. 

Безперервно протягом усього дня.
Для бактерій рубця постійні умови є оптимальними. Тому, якщо це можливо, потрібно забезпечити рівномірне постійне споживання  сечовини. Це найкраще досягається з використанням повнозмішаного раціону. Якщо корова споживає  сечовину  кілька разів на день,  це може призвести до екстремальних короткострокових надлишків азоту в рубці, оскільки  азот надзвичайно швидко вивільняється у передніх відділах шлунку  корів.

Рівномірне  змішування.
Час змішування сечовини повинен бути становити принаймні  5 - 10 хвилин, загальний час перемішування кормоміксера -  від 25 до 30 хвилин. Тим не менш, лише кормозмішувач  не є гарантією хорошого, рівномірного розподілу таких невеликих кількостей серед  інших компонентів корму. При занадто короткому змішуванні  вмісту азоту не відповідає заданому значенню у  раціоні. Крім того, додавати кормову сечовину у кормозмішувач потрібно  тільки якщо  туди вже завантажено принаймні 10% від запланованої кількості компонентів, і найкраще у вигляді попередньо приготовленого комбікорму, в складі якого разом із преміксами введена кормова сечовина.

Пам'ятайте  також про "транзитний протеїн"! 
Молочним коровам  потрібен не лише  азот, а й амінокислоти, тобто "транзитний" білок. Для корови має вирішальне значення кількість доступного протеїну  (NXP) в тонкому кишківнику. Це як утворений мікробний протеїн (біля 70%), так і нерозщеплений у  рубці кормовий протеїн (UDP, який складає біля 30%). Особливо потребують певну кількість UDP  високопродуктивні молочні корови із продуктивністю від 30 літрів молока. Оскільки  кормова сечовина його не привносить, вона не може покрити всю потребу білка для молочних корів.

Перевірте, чи  cечовина, яка згодовується тваринам, є кормова!
Кормова сечовина відноситься до кормових  добавок,  і з 2008 дозволена до  використання у чистому вигляді  за умов, якщо дотримуються законодавства щодо кормів.За матеріалами ELITE 

Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.