Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Збиратися разом — це початок. Залишатися разом — це прогрес. Працювати разом — це успіх. Бути разом — це щастя.
(Генрі Форд )

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Публікації / Статті / Збалансувати раціони по-німецьки

Збалансувати раціони по-німецьки

Основна проблема вітчизняного тваринництва — неправильний підхід до годівлі високопродуктивних молочних корів із високим генетичним потенціалом. Дуже часто в господарствах використовують неякісні й непоживні корми, до того ж у раціонах часто бракує енергії, а силос має підвищену кислотність. Звісно, все це ослаблює імунітет і спричинює різні хвороби.

На європейських же фермах, звідкіля зазвичай експортують худобу, корми, навпаки, високоякісні та збалансовані. Своїми рекомендаціями ділиться Томас Енгельхардт, начальник відділу молочного тваринництва Департаменту сільського господарства та садівництва землі Саксонія-Анхальт (Німеччина).


Протеїнові концентрати займають високу частку витрат у годівлі ВРХ. Наскільки доцільно їхнє використання в раціонах дійних корів?

 — Без сумніву, застосування соєвого або ріпакового шротів у годівлі високопродуктивних тварин має великі переваги, оскільки це корми із високим вмістом захищеного від розщеплення в рубці протеїну. Хоча і тут є свої особливості... Зокрема, з різних причин у тваринництві нині відмовляються від використання соєвого шроту на користь ріпакового. Звичайно ж, організувати збалансоване годування тварин можна як на основі одного, так і другого продуктів. Але заміна в раціонах дорогого соєвого шроту на дешевший ріпаковий дасть господарствам можливість економити.

Тенденція економного використання «протеїнової годівлі» набирає обертів... Найімовірніше, це пов’язано з економічними причинами? 

— Так, багато господарств нині прагнуть витрачати протеїн економніше, правильніше навіть сказати, — ефективніше. І звичайно, вартість сировини справляє на це сильний вплив. Адже, як відомо, протеїнові корми порівняно дорогі, і тут уже треба дивитися, яким чином можна на них заощадити (і чи можна?). Важливе також питання балансу азоту на підприємстві та його впливу на навколишнє середовище. 

Отже, застосування раціонів із меншою часткою протеїну... Я впевнений, що на сьогодні є великий потенціал для економії в цьому ракурсі. Звичайно, потрібно шукати «золоту середину», щоб уникнути спаду продуктивності тварин. Також дуже важливо стежити, аби доступність азоту в рубці була достатньою, але водночас щоб він «не навантажував» організм тварини. Пам’ятайте, занадто багато протеїну утруднює обмін речовин! Важлива продуктивність тварин,але не менш важливий показник — вміст сечовини у молоці.

Як на практиці можна відстежити порушення білкового травлення у корів?

— Це досить легко зробити шляхом проведення щомісячних контрольних доїнь і дослідження зразків у молочних лабораторіях. У країнах ЄС нормальним вважається рівень сечовини у молоці близько 30 мг%. Дуже часто аналіз показує, що рівень сечовини в молоці на більшості підприємств істотно перевищує норму навіть у разі невисокої молочної продуктивності тварин. За нехтування цим «сигнальним» показником у таких господарствах свого часу неодмінно назріють серйозні проблеми із відтворенням стада, а саме: низька заплідненість, висока ембріональна смертність, значна кількість абортів на ранніх стадіях вагітності.

Які особливості застосування ріпакового шроту в раціонах дійних корів потрібно враховувати, якщо ми говоримо про раціони з високим вмістом кукурудзяного силосу? 

— Як відомо, ріпаковий шрот, порівняно із соєю, містить менше сирого білка. Натомість частка нерозщеплюваного у рубці протеїну, тобто такого, який у рубці тварини не зазнає змін і використовується організмом у кишечнику, в ньому вища, ніж у соєвому шроті. І це важливий показник для годівлі дійних корів із високою продуктивністю, оскільки у них мікробіальний синтез протеїну в рубці обмежений. 

Зі зростаючою продуктивністю підвищується потреба тварин у нерозщеплюваному в рубці протеїні. Із аналізу даних досліджень, випливає, що ріпаковий шрот має вищий відсоток і більшу кількість нерозщеплюваного у рубці протеїну. І тому деякі розробки щодо організації годівлі потрібно переглянути і уточнити, позаяк раніше в таблицях кормової поживності стосовно цих компонентів було вказано інші показники, які наразі не відповідають дійсності, і це досі створює негативний імідж для ріпакового шроту. 

Тепер щодо використання ріпаку в раціоні із високою часткою кукурудзяного силосу... Ми знаємо, що рубець потребує певної кількості азоту, необхідного як для синтезу мікробного протеїну, так і для підтримання в цілому процесів, що перебігають у ньому. Тому, за введення ріпаку в раціон із високим вмістом кукурудзяного силосу слід забезпечити рубець достатньою кількістю азоту. Отже, складати раціон потрібно таким чином, щоб негативне значення показника балансу азоту в рубці було вирівняно. Досягнути цього можна введенням у корм інших компонентів і кормових добавок або використанням сечовини. І щоб дати максимально вичерпну відповідь на поставлене запитання, слід зазначити, що ріпаковий шрот також містить менше енергії, ніж соєвий. І про це теж треба пам’ятати і враховувати цю особливість у процесі організації годівлі тварин. Знову ж таки, якщо є можливість, варто доповнити раціон багатими на енергію кормами або ж стабільними у рубці жирами.


Інтерв’ю підготовлено за участі
О. Бабенко, координатора проекту soft-agro.com
Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.