Ефективні системи
у тваринництві

Контакти:
Тел.:
+38 (0532) 65-65-67
e-mail:
info@estw.com.ua
service@estw.com.ua
Безграмотними в 21 столітті будуть не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, розвиватися і переучуватися.
(Елвін Тоффлер)

Увага!

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
на проходження стажування для  студентів 3 - 5 курсу всіх факультетів!

Унікальна можливість пройти оплачуване тижневе  стажування  (1000 грн/тиждень) з перспективою працевлаштування в україно-німецькій фірмі на посаду    менеджера - консультанта з продажу у сфері тваринництва. 

РУМІСАН - спеціалізована кормова добавка – кормова сечовина, вироблена на німецькому заводі по спеціальній технології, в результаті якої  сечовину очищають від шкідливих токсичних домішок, що робить її дозволеної до згодовування в раціонах корів, ремонтного молодняку та відгодівлі ВРХ вагою більше 200 кг згідно законодавства щодо кормів та кормових добавок Європи та України.
AGRO ANIMAL SHOW 2017  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж виставки Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, », вул. Салютна 2-Б, виставковий центр...
Школа європейського тваринництва: Кормовиробництво
Запрошуємо на наступний навчальний модуль у Школі європейського тваринництва, що відбудеться 29 листопада 2016 року  у Полтавській державній аграрній академії на тему «Кормовиробництво».

Запрошуємо на виставку EUROTIER 2016!
Запрошуємо Вас до зустрічі на Міжнародній виставці EuroTier 2016, яка традиційно відбудеться на території найбільшого європейського експоцентру у м. Ганновер, Німеччина, з 15 по 18 листопада.
ЯК ОБ’ЄКТИВНО ПОРАХУВАТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ВЛАСНОГО СТАДА?
Під час кризи галузі молочного скотарства більшість молочних ферм перебувають в умовах нульової чи навіть мінусової рентабельності. Це означає: якщо нічого не змінювати, подальше зростання собівартості молока (білок, корми, мийні засоби і т. д.)...
В ЧОМУ КРИЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОЛОЧНОГО БІЗНЕСУ
Практичні поради для оцінки ефективності молочного бізнесу.
Публікації / Статті / Секрети американського успіху вирощування молодняку

Секрети американського успіху вирощування молодняку

За мету оптимального вирощування телиць американці ставлять не лише стабільні добові прирости, а й отелення у віці 20–24 місяці з масою 570 кг, а також максимальне виробництво молока вже в першій лактації. 

Підготувала Анна Назаренко за матеріалами доповіді Девіда А. Рейда на V Міжнародному конгресі для спеціалістів галузі скотарства «Зоетіс»

Існують певні базові принципи успішного вирощування здорового молодняку. Проте не слід забувати, що вирішальними залишаються наявні на кожній фермі виробничі умови, а також фінансові можливості господарства. Оптимальні умови для розвитку – ще в утробі. За будь-яких умов виробництва важливо підтримувати здоров’я телят на високому рівні. А воно безпосередньо пов’язане зі здоров’ям їхніх матерів. Американські фермери одними з пріоритетних вважають умови утримання тільних та новотільних корів, нетелей і первісток. Тому щоденно перевіряють родильні відділення: чи достатньо часто чистять стійла та додають свіжу підстилку. У чистих, комфортних стійлах тільні тварини більше часу відпочивають: це сприяє кращій жуйці та відмінній роботі рубця. І перехід із сухостійного на раціон для корів на роздоюванні для них буде менш стресовим. Під час транзитного періоду – переходу від раціону сухостою на лактаційний – важливо, аби корови могли споживати достатню кількість сухої речовини. Тому важливо завжди контролювати якість питної води у відділенні сухостою й отелень.
Задля зменшення метаболічних порушень під час сухостою і після отелення, напувалки слід чистити щодня. Адже із забрудненої ємності корови воду не питимуть
Як і біля кормового столу, у тварин має бути вдосталь місця біля напувалки. До того ж підсилюючи захисні сили організму матері вакцинацією можна поліпшити рівень колострального імунітету телят. Та важливо ввести вакцини вчасно та лише тим тваринам, яким це необхідно. А з економічного боку – використання таких вакцин вигідне для господарств будьяких розмірів. Адже щеплення допомагає захистити все стадо. 

Менеджмент вирощування телят
Разом із імуноглобулінами в організм теляти з молозивом можуть потрапити й бактерії, що містилися на стінках забрудненого посуду. Тому слід обов’язково щодня ретельно чистити з мийними засобами і промивати теплою водою весь інвентар.
На деяких американських фермах записують інформацію про працівника, який видоїв новотільну корову, і який був присутній під час народження теляти, про час і кількість випоєного молозива. Цю інформацію передають робітникові, який далі вирощуватиме теля. Так значно простіше виявити помилки у роботі, якщо з твариною згодом виникають проблеми. Якість менеджменту молозива перевіряють за результатами аналізу сироватки крові телят (рівень антитіл). Проби крові беруть після згодовування молозива. Це об’єктивний метод перевірки роботи телятників. Адже важливо не лише правильно навчити працівників, а й вчасно перевіряти, як вони справляються зі своєю роботою. 

Після народження – робота з молозивом
Тваринникам відомо, що для росту і зміцнення молодого організму теляти дуже корисна правильна кількість якісного молозива. Це насамперед зменшує потребу ветеринарного втручання у процеси розвитку теляти, а також знижує рівень смертності молодняку, сприяє інтенсивному росту та ефективності годівлі. Своєю чергою, це дає змогу отримати здорову нетель, а після отелення – забезпечує мінімальний ризик метаболічних порушень. Тому тут вельми важливо правильно відібрати молозиво – від тих тварин, які дають найвищу його якість, контролюючи чистоту дійок під час доїння, а також вчасно та у потрібній кількості згодувати його телятам. Окрім чистоти вимені, не останню роль длязабезпечення якості молозива відіграє й обладнання, інвентар та посуд, де його зберігають. 
Упродовж перших декількох годин після народження травна система теляти здатна всмоктувати в себе найбільшу кількість речовин, які потрапляють із молозивом. І не тільки поживні речовини, а й різні патогенні організми також можуть без перешкод потрапити в організм новонароджених тварин. Тому якщо молозиво уражене бактеріями, воно становить небезпеку для теляти. До того ж здатність ефективно всмоктувати поживні речовини з молозива у травної системи тварини вже протягом перших 10–14 год життя швидко знижується. Найкраще згодувати теляті 4 л молозива так швидко, наскільки це можливо, щоб у перші 6 год воно отримало 6 л. Це приносить більше користі, аніж якість молозива за вмістом глобулінів. 

Посуд для випоювання 
Методи згодовування молозива також відіграють важливу роль. Найліпший і найчастіший метод, коли телята добровільно самі споживають молозиво. Та якщо вони не в змозі самостійно пити, фермери використовують спеціальний інвентар (зонди). Ще один важливий момент: чистота обладнання для збирання та випоювання молозива. І тут йдеться не лише про ємності, а й шланги та інший інвентар. Адже разом із імуноглобулінами в організм теляти з молозивом можуть потрапити й бактерії, що містилися на стінках забрудненого посуду. І якщо таке молоко дати теляті, виникнуть проблеми – діареї. Тому слід обов’язково щодня ретельно чистити з мийними засобами і промивати теплою водою весь інвентар. Окрім чистоти інвентарю, важливу роль у годівлі телят відіграє і форма посуду. Часто на американських фермах телят випоюють із пляшечок із гумовою соскою, інколи – із відер із гумовою соскою. Якщо використовують пляшечки, телята мають більше часу для ссання молока. Під час пиття вони проковтують більше слини, що сприяє травленню. За годівлі з відер часто спостерігали, що телята п’ють молоко лише 44 с, а цілих 6 хв просто облизують порожнє відро. Та основною проблемою, навіть американських фермерів, є несвоєчасне та недостатнє чищення цих відер. 

Прискорена система годівлі 
Телятам можна давати лише пастеризоване молоко. Тож для уникнення проблем у телятнику обов’язково придбайте пастеризатор. Проте сама пастеризація не вбезпечить від росту бактерій у молоці, якщо його не використали за короткий проміжок часу або неналежно зберігали.  За природних умов теля споживає корм/молоко 6–8, а то й 10 разів на день, та у промислових умовах його годують лише двічі. Тож, враховуючи цей факт,американці розробили прискорену систему годівлі із розрахунку об’єму молока: 16–24% від маси тіла. Тобто теля масою 45 кг має споживати 7–10 л молока. Оптимально слід прагнути того, щоб теля щодня випивало до 8 л. Деякі ферми в США згодовують молоко по 4 л двічі за день. Однак набагато ефективніше – додати до цього ще одну годівлю в день. Після того як телиць вигодовували за такою системою, у них значно збільшується продукування молока вже після першого отелення, порівняно з очікуваним. За згодовування незбираного молока у США використовують лише те, що не придатне для продажу. Проте його обов’язково пастеризують. Якщо ж господарство має змішане молоко або замінник, то все одно – телят до 2-тижневого віку годують лише незбираним молоком. А тільки потім переходять на інше. Також важливо контролювати якість (чистоту) води. На деяких фермах США відразу після випоювання молока телятам з першого дня їхнього життя дають воду аби допомогти організму краще перетравлювати молочний білок. 

Поступове відлучення 
Телят слід завжди відлучати парами/групами, аби вони не мали змоги «підгодовуватися» одне у одного
Щодо відлучення телят – американські фермери використовують поступову програму. Перше скорочення обсягів випоюваного молока проводять на 24–25-й день. У цей же час телята починають більше споживати сухого корму. І вже з 44-го дня кількість молока щодня зменшують, завершуючи молочний період у 50 днів. Водночас до раціону телят уводять стартери, які мають грубу консистенцію і не містять дрібних часточок або пилу. Зазвичай сухі корми становлять не більше 10% раціону. В перші 2 тижні життя теляти американські фахівці не радять давати їм сіно, а пізніше поступово вводити його у розрахунку 2 кг сіна на 23 кг стартера. Адже у цей період телята мають навчитися споживати сухі корми (стартер), а для подразнення стінок рубця достатньо буде зовсім незначної кількості сіна. Якщо ж остання буде завеликою, телята з’їдатимуть менше стартера і не зможуть набрати необхідної маси. Пам’ятайте, що перше згодовування – найважливіше у житті тварини. Американські фермери випоюють новонародженим телятам до Найбільше, чого 4 л молозива у перші 4 години життя. Важливо пам’ятати, що телят слід завжди відлучати парами/групами, аби вони не мали змоги «підгодовуватися» у сусідів. 

Профілактика інфекційних хвороб
На деяких фермах у США рівень смертності телят після відлучення становить менше 1%, і менше 2% відходу телиць до отелення. Та навіть американські фермери інколи забувають про важливість вакцинації всього стада, а не лише певних тварин. Оскільки щеплення корів сприяє подальшому отриманню здорових телят, тож варто не нехтувати цим. Якщо виникають часті проблеми із пневмонією телят, тут із перших днів життя тварини для профілактики використовують інтраназальну вакцину. Так у ніздрях стимулюється продукування слизу для захисту від збудників. І навіть якщо телята отримують достатньо молозива, є сенс стимулювати захисні сили їхнього організму такою вакциною. Наслідки респіраторних інфекцій телят:зниження добового приросту та шансів на виживання телички після відлучення, а отже, до отелення. Під час згодовування телятам молозива перевіряють та обробляють їхню пуповину (протягом перших 7 днів життя двічі на день). Власне, залежно від поточної ситуації із захворюваннями у кожному господарстві має бути розроблено власний протокол вакцинації.

Скорочення обсягів випоюваного молока починають з 24–25-годня. У цей же час телята починають більше споживати сухого корму
Інший аспект здоров’я телят – утримання 
Телята потребують теплого і сухого середовища, яке може забезпечити належна підстилка. Визначити, чи достатньо тварині підстилки у боксі, можна оглянувши її кінцівки: якщо за сидячого положення теляти вони сховані у соломі, то це означає, що її рівень достатній.Для забезпечення належної якості повітря в телятниках в США використовують переважно припливну вентиляцію. Адже для створення оптимального мікроклімату у приміщенні повітря має змінюватися 4 рази на годину. Та на чистоту повітря безпосередньо впливає якість підстилки. Перевірити її можна за запахом, нахилившись додолу на рівні 50 см від підлоги: якщо дихати важко – підстилка вже дуже забруднена.

Дослідження канадських вчених показали, якщо у телички був хоча б один випадок респіраторного захворювання, збільшуються випадки захворювання на діарею та значно знижується майбутня молочна продуктивність.
Резюме
Здоров’я телят починається насамперед зі здорової матері. Тут ключовими чинниками є годівля й утримання сухостійних корів, вчасна їхня вакцинація для збільшення подальшого вироблення антитіл у молозиві. Після народження теляти поряд з належними умовами утримання менеджмент молозива відіграє вирішальну роль у подальшому розвитку тварини. Якщо ви хочете контролювати виробничі процеси на вашому підприємстві – ведіть відповідні записи.
Виробництво кукурудзяної пасти — це найдешевший спосіб заготівлі та майже 100% засвоєння корму коровами.
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.
Оказывается, привычка проводить долгие часы у телеэкрана убивает не только ваше время. В результате завершения и обработки данных 8-летнего клинического исследования, испанские ученые пришли к выводу, что люди, которые уделяют просмотру телепередач более 3-х часов в день, удваивают собственный риск преждевременной смерти от различных заболеваний.