Роботизація ферм України
Годівля високопродуктивних корів
Полегшіть процес випоювання телят
Ідеальний відбір корму
Завод, який працює самостійно
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин

  • +38 (0532) 65-65-67

Школа Європейського тваринництва

12 квітня 2016 року  у ПДАА  відбувся другий модуль Школи Європейського тваринництва на тему:«Виробництво індичатини за європейськими  технологіями»

У минулому році спільно з  Полтавською державною аграрною академією було засновано Школу Європейського тваринництва, ініціатором відкриття  проекту  став випускник вишу та засновник ТОВ "Ефективні системи у тваринництві" Олег Анатолійович Чуб, який активно працює з провідними закордонними фірмами, що впроваджують новітні методи та технології ведення сільського господарства на теренах України.
Весь курс навчання поділений на модулі та семінари. У результаті студенти отримає диплом, який і відрізнятиме його від інших спеціалістів-аграріїв.

Це і дасть можливість випускникам більш впевнено почувати себе на ринку праці. Навчання проходить безкоштовно для всіх факультетів аграрної академії. Перейняти європейський досвід на перший модуль, що проходив у грудні минулого року, записалося 30 бажаючих. Сьогодні - їх вже сотня. На другому модулі Школи навчання проводили представники німецької компанії, яка займає 80% ринку індичатини в Україні - Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co.KG.

У процесі слухачам презентували індика вагою у 25 кілограмів та розповіли, як його виростити, аби отримати максимальний прибуток.

Програма заходу:

  • Презентація тушки індика вагою біля 25 кг.
  • Світовий  ринок індичатини, тенденції розвитку. Доповідач – Олександр Куліченко, менеджер з продажу Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co.KG, Німеччина (тривалість 90 хвилин).
  • Новинки в генетиці, особливості у відгодівлі індиків. Доповідач – Юрій Ляшенко, технічний консультант Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co. KG, Німеччини  (тривалість 90 хвилин).
  • Економічна ефективність  виробництва м´яса індиків. Доповідач – Олександр Куліченко, менеджер з продажу Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co.KG, Німеччина (тривалість 15 хвилин).
  • Питання  доповідачам (тривалість 15 хвилин).
  • Дегустація індичатини.
Навчання закінчилося дегустацією, аби ніхто не мав сумнівів, що велика індичка ще й смачна.По закінченню модуля учасникам, які написали коротке тестування з засвоєного матеріалу, було  видано  сертифікати. Слухачі Школи при закінченні  ПДАА отримають також диплом  Школи Європейського тваринництва, що забезпечить  випускникам  кращі можливості при працевлаштуванні.
У подальшому планують ввести і оцінювання слухачів, адже при працевлаштуванні важливим є не просто диплом, а й якість знань.

Як це проходило, можна взнати переглянувши ФОТО та ВІДЕО звіт.