Роботизація ферм України
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Полегшіть процес випоювання телят
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин

  • +38 (0532) 65-65-67

День французької молочної ферми

День Французької молочної ферми відбувся 20 липня 2016 року в с. Сагунівці Черкаського району - на базі СТОВ «ЛОМОВАТЕ». Вже вдруге проходить такий захід на підприємстві, збираючи десятки компаній, товариств і фірм з метою обміну досвідом успішного інвестування і впровадження французьких технологій.

Організаторами заходу виступили Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) і компанія «Дикун» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Посольства Франції в Україні. Всі учасники відвідали вісім експозицій: офіційне відкриття заходу, в якому взяли участь представники Посольства Франції, керівництво області, виробничі компанії і профільні бізнес-асоціації; була продемонстрована техніка по сінозаготівлі, а також організована екскурсія по молочній фермі, обговорені шляхи підвищення виробництва молока; поле: демонстраційно-технологічні випробування на кукурудзі (на силос і зерно), соняшнику, сорго та сої; була продемонстрована техніка на полі і презентація компаній, технології яких використовуються на фермі. Відбулося показове збирання врожаю.

СТОВ «ЛОМОВАТЕ» з 2011 року входить до складу французької агропромислової групи «Євраліс», що є успішним інвестором на території області, щорічно збільшуючи кількість своїх партнерів. Поставивши собі за мету зробити ферму прибутковою, свого часу компанія почала активно працювати. Ще в 2010 році надій на корову склав близько 9 л на день, тепер він досягає 30 л. Це - комплексна робота, яка включає по-перше заготовку якісного силосу, де важливим є вибір силосного гібрида, по-друге, застосування сучасної техніки, по-третє залучення компетентних фахівців.

Захід відвідали представники з господарств та фірм з різних областей України. Цього дня учасники заходу оглянули господарство, відвідали ферму, взяли участь у різних презентаціях техніки, продукції.

Також відвідувачі мали змогу побачити телятник, де використовується сучасна німнецька техніка для випоювання телят від компаніі "URBAN", офіційним представником якої є наша компанія. Одними з найважливіших чинників швидких темпів розвитку виробництва є використання найсучаснішої техніки та якісна заготівля основних кормів. На господарстві були представлені одні з найкращих в Україні силос з вмістом енергії 6,8 МДж НЕЛ та сінаж з вмістом протеїну 23% у сухій речовині, що дає можливість значно заощадити при складанні раціонів для корів. Кормозаготівля на господарстві проводилась також із застосуванням біологічного консерванту фірми Архофф та за участі спеціалістів нашої компанії.