Полегшіть процес випоювання телят
Завод, який працює самостійно
Годівля високопродуктивних корів
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України
Ідеальний відбір корму

  • +38 (0532) 65-65-67

AGRO ANIMAL SHOW 2017 МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕФЕКТИВНОГО ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо Вас до зустрічі на стенді компані URBAN (Німецький павільйон, стенд Е 213) впродовж міжнародної виставки ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2017, що відбудеться 15 – 17 лютого у м.Київ, вул. Салютна 2-Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза». Ви зможете ознайомитися з продукцією фірми Urban, ексклюзивним дилером якої в Україні є фірма «Ефективні системи у тваринництві».Ми пропонуємо інноваційну техніку та передові концепції для вирощування телят.

Молочні шаттли та автонапувалки фірми Урбан – світового лідера з виробництва обладнання для вирощування телят, вже працюють у понад 150 кращих господарствах України, що дає можливість вирощувати власний високопродуктивний молодняк в 2 – 3 рази дешевше, ніж імпортувати.

На нашому стенді будуть представлені зразки техніки - ресурсозберігаючої технології - зернової дробарки PROFI 600U виробництва австрійської фірми Gruber для виготовлення кукурудзяної пасти, як дешевої альтернативи сушінню кукурудзи для потреб тваринництва та більш вигідної в порівнянні із заготівлею корнажу!

ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» пропонує ознайомитись з інноваційними розробками, прибутковими рішеннями у тваринництві, кормозаготівлі та годівлі тварин. (Детальніше).

Робот-автонапувалка для телят Urban ALMA PRO

Молочний шаттл Urban

зернової дробарки PROFI виробництва фірми Gruber (Австрія)

Agro Animal Show – захід, що спрямований на просування сучасних технологій в галузь тваринництва і пропонує великий спектр техніки та обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності та розмірів, що професіонально займаються виробництвом тваринницької продукції. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку галузі тваринництва, є унікальним інформаційним та торговельним майданчиком.