Полегшіть процес випоювання телят
Годівля високопродуктивних корів
Ідеальний відбір корму
Завод, який працює самостійно
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

Suevia

Фірма SUEVIA HAIGES, заснована в 1923 році, успішно існує під керівництвом вже третього покоління родини Хайгес.
Головний офіс і виробництво фірми знаходиться  в самому серці землі швабів. Ця частина Німеччини позначена на старих картах Німеччини як «Суевія» - земля «суебів», тобто швабів. Звідси і походить назва фірми SUEVIA. Цей регіон Німеччини знаменитий своїми трудівниками і їх високоякісною продукцією.

SUEVIA пропонує Вам широкий вибір поїлок і обладнання для розведення тварин будь-якого віку. Наш інвентар для тваринництва користується великим попитом у всьому світі!

150 співробітників, зайнятих у виробничому процесі, забезпечують поставку високоякісної продукції SUEVIA HAIGES в багато країн світу. Дочірнє підприємство RICO в Реймсі (Франція) представляє нас вже багато десятиліть на французькому ринку.

У ливарному цеху, оснащеному на найсучаснішому рівні, виробляються поїлки з високоякісного чавуну. Завдяки наявності сучасного фарбувального цеху, SUEVIA HAIGES гарантує високий стандарт якості емалювання поїлок. Якості продукції у фірмі надають особливого значення. Наголос ми робимо на надійну конструкцію клапанів, які виробляються в автоматизованому токарному цеху. Поїлки-ванни з нержавіючої сталі різних форм і розмірів виробляються на сучасних верстатах-автоматах. Продукти з високоякісного поліетилену, наприклад пасовищні поїлки-ванни або будиночки для телят, також виробляються на заводі SUEVIA і доповнюють асортимент продукції.

Участь в міжнародних виставках і консультації з провідними науковцями та фахівцями сільськогосподарської галузі дозволяє фірмі постійно модернізувати і розширювати спектр продукції, включаючи нові розробки. Завдяки власному виробництву ливарних моделей і оснащення SUEVIA HAIGES може оперативно реагувати на зміни локальних потреб і успішно впроваджувати набутий досвід.