• +38 (0532) 65-65-67

Продукція

Техніка Westermann

Техніка Westermann

Існуюча технологія підгортання корму ручною лопатою, навісним колесом чи трактором із лопатою є малоефективною та застарілою. В Європі їй на зміну прийшла техніка зі шнековим підгортачем. Трактори Westernann не тільки підгортають корм, а й повторно його перемішують. Це підвищує поїдання корму на 1-2 кг сухої речовини, та відповідно збільшує продуктивність корів.
Робот Butler Gold

Робот Butler Gold

Вершина автоматизації у підгортанні корму. Техніка працює автоматично, цілодобово, не потребує сну та відпочинку. Робот виконує 30 самостійних виїздів щодоби, підгортає корм до борта кормового столу в розпушеному вигляді, при цьому постійно перемішуючи відсортований корм із свіжим. Цей ефект підвищує апетит у корів!
Техніка для ідеального відбору корму

Техніка для ідеального відбору корму

При класичному для України відборі корму зрушується маса корму, що приводить до його самозігрівання, яке на 10-15% знижує добовий прийом корму. Це мінімум на 10% знижує молочну продуктивність та підвищує захворюваність ваших корів. Для вирішення цієї проблеми, пропонуємо спробувати наше обладнання фірми Stoll та Emily: ковші "алігатори", фрези та потужні гідравлічні фронтальні навіски до тракторів різних моделей.
Комбікормові заводи Gruber

Комбікормові заводи Gruber

Говорячи про хороший комбікормовий завод, ми в першу чергу маємо на увазі наявність професійного змішувача, адже без нього якісне гомогенне змішування взагалі неможливе. Тому під час оглядин заводу ми звернули увагу на дробарку для подрібнення макрокомпонентів із системою аспірації пилу та на професійний змішувач Gruber із гарантованою точністю змішування не менше як 1:100 000 (10 г/т).
Премікси та кормові добавки для ВРХ

Премікси та кормові добавки для ВРХ

Застосування вітамінно-мінеральних добавок в годівлі забезпечує відмінну перетравність корму і як наслідок, підвищення продуктивності та покращення відтворювальної здатності тварин. Вводячи в раціон наші продукти ми контролюємо процес годівлі і гарантуємо досягнення поставленої задачі. Ви завжди можете звертатися до наших консультантів.
Обладнання для випоювання телят

Обладнання для випоювання телят

Мета інтенсивного вирощування – добові прирости у молочний період 900–1000 грамів. При такій інтенсивності можна очікувати від первісток біля 9 000 молока уже у першій лактації. Це можливо досягнути тільки із технікою Urban. За нашим концептом період випоювання становить 60 днів, витрати молока на вирощування одного теляти 350-400 л.
Навісні та стаціонарні зернодробарки Грубер

Навісні та стаціонарні зернодробарки Грубер

Дробарки для подрібнення кукурудзи вологістю 30-45% на пасту. Продуктивність 6-50 тон за годину. Паста має високі смакові якості, завдяки тому, що містить лише молочну кислоту, а рівень рН 4,2 відповідає найкращому силосу. Тварини поїдають продукт залюбки. Його перетравлюваність сягає 95% , що перевищує перетравлюваність комбікорму.
Поїлки Suevia для ВРХ

Поїлки Suevia для ВРХ

Поїлки німецької фірми SUEVIA спеціально розроблені для оптимального забезпечення тварин водою. Для утворення 1л молока корові потрібно 4 л води. Для 30 л молока - 120 л. води. На сьогодні українська корова випиває 50-60 л води через слабку пропускну здатність поїлок і низький тиск. Ми знайшли рішення цієї проблеми…
Консервування та гігієна кормів

Консервування та гігієна кормів

Для якісної заготівлі основних кормів ми контролюємо технологічний процес, та використовуємо біологічний консервант Броузер СІЛАЖЕ П, що гарантує високу якість корму. Рекордні показники були зафіксовані в СТОВ Ломовате, вміст сирого протеїну в люцерновому сінажі - 24%, вміст енергії в кукурудзяному силосі 6,9 ЧЕЛ.
Супутнє обладнання

Супутнє обладнання

Прилади які необхідні на кожній молочнотоварній фермі. Колострометри, рефрактометри, мірні стрічки, зонди для випоювання телят та інше обладнання. Користуючись цими інструментами зоотехнік чи ветеринар контролює здоров’ям телят. Мірна стрічка заміняє важкий процес зважування.