Полегшіть процес випоювання телят
Ідеальний відбір корму
Годівля високопродуктивних корів
Завод, який працює самостійно
Вода - найважливіша складова частина раціону тварин
Роботизація ферм України

  • +38 (0532) 65-65-67

Статті

Вічна тема: Хто винен? Що робити?

Вічна тема: Хто винен? Що робити?
Ці питання та відповіді як  матриця підходять майже на всі випадки нашого життя. Чому так сміливо? Тому що вже  тисячі фахівців по всьому світу майже в один голос зробили висновки, що майже все, що відбувається у нашому житті, є наслідком наших дій вчора, сьогодні та завтра.

Люцерна. Способи вирощування: за і проти.

Люцерна. Способи вирощування:  за і проти.
Досвідом вирощування люцерни поділився з нами Олександр Собченко, головний агроном ТОВ «ім. Шевченка» Черкаської області.

Історія успіху ПП "Ланна Агро"

Історія успіху ПП "Ланна Агро"
Команда консультантів компанії  "Ефективні системи у тваринництві" відвідала господарство  одного із  наших  партнерів  ПП "Ланна Агро"  із Карлівського району Полтавщини для підведення підсумків проведеної роботи та визначення напрямків подальшого розвитку галузі молочного скотарства.

Метаболічне програмування: втілити в життя

Метаболічне програмування: втілити в життя
Останніми роками метаболічне програмування у годівлі молодняку ВРХ набуває
дедалі більшої популярності серед тваринників. Ця система справді варта уваги.
Адже отримати високопродуктивну корову можна лише завдяки вдалому старту,
особливо у перші два місяці життя телят.

Європейський вектор вирощування телят досягнув України.

Європейський вектор вирощування телят досягнув України.
ДП «ДГ ім. Декабристів»  розташоване в  Миргородському районі Полтавської області - це багатогалузеве господарство, головним напрямком діяльності якого є тваринництво. Тут розводять миргородську породу свиней, айрширську породу ВРХ (статус репродуктора), асканійську породу овець, перепелів, курей, бджіл та коней як для реалізації племінної продукції, так і виробництва продукції тваринництва. Нещодавно господарство  придбало та запустило першу в Україні автонапувалку  для випоювання телят «Паула», виробництва німецької фірми Urban (Урбан).

Нове життя старого обладнання

Нове життя старого обладнання
Нове – це добре забуте старе. В АФ «Добробут» Полтавської області  для подрібнення соломи  використовують старі радянські дробарки ДКУ.

ВОЛИНЬ НОВА

ВОЛИНЬ НОВА
ТЗОВ «Волинь Нова», що у селі Бубнів Локачівського району Волинської області, не вражає сучасними спорудами чи супертехнікою – звичайнісінька молочна ферма. Але молока доять до 8000 кг на рік.

Діагностика маститу у корів

Діагностика маститу у корів
Мастит є найпоширенішим захворюванням корів, що має істотні економічні наслідки. Успішно боротися з ним можна лише в разі його своєчасного виявлення та ефективного лікування хворих тварин.Діагностика хвороби ґрунтується на клінічних проявах процесів, що відбуваються у хворому організмі. Ступінь змін та ознаки запального процесу в молочній залозі корови можуть істотно коливатися: від таких, що важко виявляються, до різко виражених.

Вирощування телят: оптимальний підхід з мінімальними затратами

Вирощування телят: оптимальний підхід з мінімальними затратами
Сучасні технології вирощування молодняку пропонують безліч варіантів, як із теляти виростити високопродуктивну корову. Та, як у суспільстві загалом, так і в тваринництві зокрема, гостро постає проблема вибору: що більший вибір, то складніше визначитися з тією або іншою пропозицією.

КРИГА СКРЕСАЄ… СИЛОСУЄМО ЛЮЦЕРНУ

КРИГА СКРЕСАЄ… СИЛОСУЄМО ЛЮЦЕРНУ
Помітно, як швидко наші виробники тваринницької продукції позбуваються стереотипів у сфері кормовиробництва, змінюючи пріоритети – від кількості заготовленого корму до його якості.

Нові тенденції в годівлі телят

Нові тенденції в годівлі телят
«Метаболічне програмування телят» — термін, який де далі частіше лунає на семінарах, присвячених вирощуванню ремонтного молодняку ВРХ. Його суть така: в перші тижні життя телята мають одержувати молоко досхочу, бо саме в цьому віці закладається їхня молочна продуктивність. Як що в цей період теличка недоотримує поживних речовин, то з неї не виросте повноцінна корова.

«Німецька телятниця»: комфортний працівник на фермі, ТОВ "Вітчизна", Карлівського району

«Німецька телятниця»: комфортний працівник на фермі, ТОВ "Вітчизна", Карлівського району
Хто весь час навчається і використовує нові знання у виробництві, той завжди буде першим, і саме таким господарствам належить майбутнє. На прикладі одного із господарств Полтавщини — ТОВ «Вітчизна» Карлівського району Полтавської області — спробуємо в цьому переконатися.

ЖАДІБНИЙ ЧИ НЕІНФОРМОВАНИЙ ПЛАТИТЬ ТРИЧІ

ЖАДІБНИЙ ЧИ НЕІНФОРМОВАНИЙ ПЛАТИТЬ ТРИЧІ
Молочна продуктивність у багатьох господарствах  України за останні кілька років піднялася до позначки 5500-6000 кг молока за рік унаслідок нових підходів до кормозаготівлі, управління та використання кращої генетики. Така динаміка прискорює обмін речовин в організмі тварин і, відповідно, копитний ріг також починає рости значно швидше. Якщо зробити всі умови для корови ідеальними – комфорт, годівлю то при рівних умовах на кілька літрів завжди буде мати вищий надій корова, у якої вчасно будуть розчищені ратиці.

"Німецька телятниця" на українських фермах, ТОВ СП "АгроІнМаш"

"Німецька телятниця" на українських фермах, ТОВ СП "АгроІнМаш"
У будь-яких роботах українським фермам найчастіше дошкуляє людський фактор. Як на практиці передові господарства намагаються автоматизувати процеси, зокрема у вирощуванні телят, читайте далі.